Спеціальні потреби

Федеральний резерв США надасть $ 2,3 трильйона кредитів, щоб підтримати економіку у час епідемії


Голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл

«Від людей вимагають призупинити свої життя та добробут, що несе значні втрати для економіки та людей, - заявив голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл під час виступу на онлайн конференції організованій Brookings Institution. - Ми маємо зробити все, щоб полегшити ситуацію для тих, хто страждає заради загального блага».

Пауелл представив деталі програми з підтримки американської економіки. Пакет зокрема передбачає надання чотирирічних кредитів компаніям, які мають до 10 000 співробітників з відтермінуванням виплат за кредитом на рік. Федеральний резерв також надасть 500 мільярдів доларів кредитів місцевим урядам та урядам штатів а також розширить існуючі програми підтримки бізнесу, щоб охопити програмами підтримки великий бізнес.

В той же день Міністерство праці США повідомило, що 6,6 мільйонів американців стали на облік за безробіттям за останній тиждень.

«Ми з вражаючою швидкістю пересуваємось від найнижчих цифр з безробіття за 50 років до дуже, дуже високих, хоча і тимчасових, значень», - додав Пауелл.

Дивіться також: Чим скорочення бюджету загрожує Українському інституту? Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG