Спеціальні потреби

«Бутафорний референдум» - США та ЄС виступили з заявами щодо Криму


«Шість років тому Росія провела бутафорний референдум, намагаючись виправдати незаконне захоплення Криму. Крим - це Україна, і США ніколи не визнають його незаконну окупацію Росією». З також заявою виступило Посольство США в Україні 16 березня.

В цей день Міністерство закордонних справ Великої Британії розмістило на своїй сторінці в соцмережах інтерв’ю з Олегом Сенцовим. «Росія намагалась ув‘язнити Олега Сенцова на 20 років, бо він прагнув більшої демократії в Україні», - йдеться у повідомленні Міністерства.

З відповідною заявою виступив і Європейський Союз. У своїй заяві ЄС ще раз наголосив на підтримці Європою українського суверенітету та територіальної цілісності і підтвердив, що не визнає та продовжує засуджувати незаконну анексію Криму та Севастополя як порушення міжнародного права. «Невизнання та санкції» - так визначив ЄС свою позицію стосовно намагань Росії поширити свої суверенні права на Крим.

Дивіться також: Як впливає пандемія Ковід-19 на президентські перегони у США? Відео

Як впливає пандемія Ковід-19 на президентські перегони у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:30 0:00

В заяві ЄС наголошується на тому, що «посилення мілітаризації півострова продовжує чинити негативний вплив на безпекову ситуацію у регіоні Чорного моря» а також відзначається різко погіршення захисту прав людини на півострові після незаконної анексії Криму.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG