Спеціальні потреби

Актуально

Китай повертає карантинні обмеження для більш ніж 100 мільйонів людей

Фото для ілюстрації: перевірка симптомів працівників фабрики в Ухані

Китай запроваджує жорсткі карантинні обмеження через спалах коронавірусу COVID-19 на північному сході. Про це повідомляють світові ЗМІ з посиланням на китайську державну пресу. Обмеження заторкнуть близько 108 мільйонів людей і стануть подібними до карантинних заходів в Ухані, китайському місті, з якого розпочалась пандемія коронавірусу.

В провінції Джилін припинено транспортне сполучення: потяги та автобуси не ходять, школи закрито, а біля восьми тисяч людей переведено на карантинний режим. У Джилін вже вводились карантинні обмеження в березні та лютому.

Різка реакція Китаю на порівняно невелику кількість випадків заражень, яка, за місцевими офіційними повідомленнями становить в провіцнії менше 150 випадків, свідчить про побоювання у країні повторної хвилі коронавірусу. Кілька тижнів тому Китай почав знімати карантинні обмеження, введені на початку року.

Представники міжнародної спільноти критикували Китай за замовчування початку епідемії в країні та применшення кількості жертв хвороби, що згодом переросла на світову пандемію.

Дивіться також: Космічні сили США запустили місію присвячену медпрацівникам. Відео

Космічні сили США запустили місію присвячену медпрацівникам. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG