Спеціальні потреби

«Це не скінчиться ні для кого, поки не скінчиться для всіх», - екс-посол США в ООН закликає Трампа створити світову коаліцію проти COVID-19


Колишній посол США в ООН Саманта Пауер закликала президента США Дональда Трампа очолити процес світового стримання пандемії.

У своїй статті для The New York Times під назвою «Це не скінчиться ні для кого, поки не скінчиться для всіх» Пауер наголошує, що Сполучені Штати пов‘язані з іншими навіть найвіддаленішими країнами і через економічні та інші зв’язки те, що відбувається навіть в найменш розвинених куточках світу, може впливати і на США.

Китай використовує цей час, щоб покращити свою репутацію, надсилаючи медичні поставки до інших країн. Але «бути донором не означає вести за собою світ»
пише Саманта Пауер

«Ми маємо негайно почати будувати широку і рішучу світову коаліцію проти COVID-19», - закликає політик. Така коаліція, на думку Пауер, має створити центри обміну даними про пандемію, координувати зусилля з тестування та розробки вакцини, щоб дозволити країнам вживати заходів на основі інформації отриманої з регіонів, де пік епідемії вже минув.

Пауер наводить приклад зусиль США з мобілізації міжнародної допомоги Західній Африці у 2014 році під час спалаху епідемії еболи. Саме зусилля того регіону, за значної допомоги США та інших країн, дозволили стримати масштаби поширення вірусу, переконана Пауер.

Вона також закликає до координації зусиль в рамках ООН, зокрема через Всесвітню організацію охорони здоров‘я. «ООН настільки ефективна, наскільки це дозволяють її найпотужніші члени», говорить Пауер.

Китай використовує цей час, щоб покращити свою репутацію, надсилаючи медичні поставки до інших країн. Але «бути донором не означає вести за собою світ», вважає Пауер. Вона наголошує - саме американські дипломати мають десятки років досвіду у побудові світових коаліцій, в той час, як китайські дипломати не займались такою координацією.

Дивіться також: Covid-19 у США: Соціальне дистанціювання працює, - Губернатор Нью-Йорка. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG