Спеціальні потреби

Військові штату Іллінойс прибули до України з дотриманням протиепідемічних правил


Фото для ілюстрації: військові Національної гвардії Каліфорнії під час перебування в Яворові в 2017 році

Близько 150 американських військових з Національної гвардії американського штату Іллінойс прибули до навчального центру у Яворові.

«Ці чоловіки та жінки братимуть участь у діяльності Об'єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна в Яворові протягом наступних 9 місяців, зміцнюючи партнерство між Україною та США в галузі безпеки», - йдеться у заяві Посольства США в Україні.

Військові прибули зі США 14 липня і під час подорожі вони дотримувались заходів із зменшення поширення коронавірусу, заявили в Об‘єднаній багатонаціональній групі підготовки.

«До їх від'їзду в Україну чоловіки і жінки з ОТГ Ілліні перебували на подовженому карантині у Форт-Блісс, штат Техас. Протягом цього карантину медичний персонал Форт-Блісса двічі перевіряв оперативно-тактичну групу на наявність COVID-19», - йдеться у повідомленні групи у Facebook.

Після прибуття оперативно-тактичної групи в навчальний центр, всі вони негайно пройшли медичне обстеження та перший з двох додаткових тестів COVID-19 в Україні, йдеться в повідомленні.

Після отримання результатів цього тесту початкове обмеження пересування оперативно-тактичної групи буде змінено, щоб забезпечити взаємодію та передачу обов'язків управління всередині контрольованих / відстежуваних груп. Обмеження руху для військових штату Іллінойс було повністю знято після ще одного тесту.

Дивіться також: Випробування потенційної вакцини від коронавірусу компанії «Модерна» показує обнадійливі результати. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG