Спеціальні потреби

Діти можуть повертатись до навчання у класах, стверджують американські епідеміологи


В школах мають діяти протиепідемічні правила, включаючи носіння масок, менша кількість учнів у класах та місцях спільного користування, посилена вентиляція приміщень, часте тестування на COVID-19 для швидкого виявлення хвороби та ізоляції тих, хто захворів, говорять дослідники

Науковці Центрів США з контролю над хворобами (CDC) підтримали поновлення навчання дітей у школах в очному режимі. Таку позицію американські епідеміологи озвучили на основі дослідження американських шкіл, які працювали у США в очному режимі з осені. Дослідники не виявили свідчень того, що робота шкіл сприяла поширенню епідемії. Результати дослідження було опубліковано у вівторок в Журналі американської медичної асоціації.

«Швидкого поширення, подібного до того, яке часто спостерігалось в місцях спільного проживання, або на робочих місцях з великим скупченням працівників, не було зафіксовано в навчальному середовищі у школі», - йдеться у коментарі CDC до дослідження.

«В той час, як багато шкіл відкрились для очного навчання в деяких частинах США а також за кордоном, почали надходити дані про випадки заражень COVID-19, пов‘язані зі школами, однак, не було істотних доказів того, що школи мали істотний вплив на збільшення передачі вірусу у громаді», - наголосили епідеміологи.

Водночас, дослідники відзначають збільшення соціального та емоційного тягаря а також негативний вплив на навчальний процес від дистанційного навчання.

В CDC наголосили на необхідних заходах зі запобігання поширенню інфекції в школах. Серед них, носіння масок, обмеження харчування всередині приміщення, обмеження занять спортом в гімнастичних залах, що погано провітрюються, тощо.

Дивіться також: Маски як модний аксесуар: як досягнути баланс між функціональністю і красою. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG