Спеціальні потреби

Актуально

Дрон СММ ОБСЄ на сході України вперше не зміг злетіти, через глушіння сигналу

Вперше, відколи Спостережна місія ОБСЄ розпочала роботу дрона дальнього радіуса дії в жовтні 2014 року, 6 квітня підняти безпілотник не вдалося через перешкоди сигналу. Про це йдеться в щоденному звіті СММ від 7 квітня № 6/2021.

Увечері 7 квітня під час підготовки до польоту БПЛА дальнього радіуса дії зазнав перешкод сигналу на рівні землі, що завадило його безпечній роботі, йдеться у звіті.

За оцінкою місії, причиною таких перешкод стало глушіння. Перешкоди сигналу GPS могли створювати з будь-якого місця в радіусі десятків кілометрів від місцеположення БПЛА.

Раніше робота дрона зазнавала перешкод у вигляді глушіння сигналу, але вперше таке глушіння перешкодило злету дрона.

Раніше у звіті 79/2021 Місія повідомляла, що дрон дальної дії ОБСЄ виявив одиниці важкого озброєння, розміщені з порушенням ліній відведення зброї на непідконтрольній урядові території.

У звіті ОБСЄ йдеться, що на неконтрольованій урядом території в Донецькому регіоні дрон дальної дії СММ виявив 14 танків в зоні, де заборонена наявність важкого озброєння та військового обладнання ... За лінією відведення зброї, але поза межами встановлених сховищ Місія виявила 12 танків на контрольованій урядом території [виявлено патрулем ОБСЄ] а також 18 танків і 9 гаубиць в навчальній зоні на неконтрольованій урядом території Донецього регіону [виявлено дроном].

Дивіться також: ООН закликає донорів профінансувати у повному обсязі гуманітарну допомогу Україні. Відео

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG