Спеціальні потреби

Трамп поговорить по телефону з Путіним


Президент Трамп має намір поговорити телефонним зв'язком з президентом Володимиром Путіним. Про це він сказав в телефонному інтерв'ю на телепрограмі Fox & Friends.

«Відразу після цього дзвінка я говоритиму з паном на ім'я Володимир Путін. Це мій наступний дзвінок», – сказав президент.

Президент повідомив, що він обговорить ситуацією з нафтою, як також торгівлю, можливо, ситуацію у Венесуелі та пандемію коронавірусу.

«Ми говоримо про торгівлю. Ми говоримо про торгівлю багато. Вони б дуже хотіли мати можливість торгувати з нашою країною. І цьому на заваді стала ця нісенітниця, яка відбувалась…Ми повинні мати хороші стосунки зі всіма країнами по можливості. Росія та Китай залучені у багатьох ситуаціях, і ніхто не говорить з цими людьми», – сказав президент Трамп в інтерв'ю Fox & Friends.

Трамп відкинув критику щодо його занадто поблажливого ставлення до Путіна, нагадавши, що ввів проти Росії санкції. На питання журналіста, чи скасує він санкції проти Росії, президент Трамп прямо не відповів. Натомість він нагадав, що Росія була союзником США у Другій світовій війні: «Я не кажу, що вони діти. Я не кажу, що вони бездоганні. Але, знаєте, вони також бились у Другій світовій війні. Вони втратили 50 мільйонів. Вони були нашим партнером у Другій світовій. Німеччина була ворогом, і Німеччина – це така чудова країна. Знаєте, Німеччина використовувала нас роками у торгівельних відносинах, вони занадто мало платять НАТО…Як це так, з одними ми говоримо, а з іншими ні?» – додав президент Трамп.

Дивіться також: У США «табори виживання» обіцяють прихистити і захистити людей на випадок глобального катаклізму. Відео


Facebook Forum

XS
SM
MD
LG