Спеціальні потреби

США запровадили санкції проти китайських посадовців, у відповідності до закону Магнітського


Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти трьох високопосадовців Комуністичної партії Китаю а також проти Бюро безпеки провінції Сіньдзян через порушення прав уйгурів, казахів та інших національних меншин.

Порушення включають «примусову працю, довільні масові затримання, примусовий контроль населення та спроби викорінити їх культуру та ісламську віру», заявили в Держдепі.

Запровадження санкцій було зроблене в рамках Світового Акту Магнітського, прийнятого в США в 2016 році і названого на честь загиблого російського правозахисника Сергія Магнітського. Акт дає повноваження американській адміністрації запроваджувати санкції проти відповідальних за порушення прав людини у світі.

«Сполучені Штати вживають дій проти жахливих і систематичних порушень у Сіньдзяні і закликають всі країни, які поділяють наше занепокоєння стосовно нападів Комуністичної партії Китаю на права людини та основоположні свободи, долучитись до нас і засудити таку поведінку», - наголошує Держсекретар США Майк Помпео.

Дивіться також: Так дружніше, веселіше. У Бельгії пропонують буквально оживити буденні маски. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG