Спеціальні потреби

Актуально

США, Британія розкрили деталі «грубих» хакерських нападів, що тривають з боку російської розвідки

Фото: будівля військової розвідки Росії, Москва, РФ. 2018 рік

Російська військова розвідка проводить хакерську кампанію грубої сили, щоб зашкодити компаніям та зламати «хмарні сервіси» у світі, йдеться в спільній заяві США та Британії, оприлюдненій 1 липня.

Цілями таких нападів ставали сотні компаній США, Європи та світу, вони включали урядові, військові структури, компанії в сфері оборони, енергетики, освіти, перевезень, юрфірми, ЗМІ, політичні партії та аналітичні установи, заявили Національна служба безпеки США, ФБР та Національний центр кібербезпеки Великої Британії. Напади з високою ймовірністю тривають і тепер, вважають в установах.

Щоб отримати дані входу в мережі, хакери часто звертались до техніки «грубої сили» і проводили численні спроби вгадати логін, часто у поєднанні з інформацією наявною в результаті витоків, а також випробовували можливі комбінації паролів. Хакери приховували походження своїх атак, використовуючи VPN та TOR.

Щоб захиститись від такого роду нападів, урядовці, зокрема, радять використовувати багатофакторну ідентифікацію, яку неможливо вгадати технікою «грубої сили».

Посольство РФ у Вашингтоні заперечило участь ГРУ і заявило, що «категорично відкидає дотичність російських держструктур до нападів». Відповідний допис установа розмістила у Facebook.

Дивіться також: Санкції – проти корумпованих закордонних урядів: що конкретно пропонують законодавці США. Відео

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG