Спеціальні потреби

США, Британія розкрили деталі «грубих» хакерських нападів, що тривають з боку російської розвідки


Фото: будівля військової розвідки Росії, Москва, РФ. 2018 рік

Російська військова розвідка проводить хакерську кампанію грубої сили, щоб зашкодити компаніям та зламати «хмарні сервіси» у світі, йдеться в спільній заяві США та Британії, оприлюдненій 1 липня.

Цілями таких нападів ставали сотні компаній США, Європи та світу, вони включали урядові, військові структури, компанії в сфері оборони, енергетики, освіти, перевезень, юрфірми, ЗМІ, політичні партії та аналітичні установи, заявили Національна служба безпеки США, ФБР та Національний центр кібербезпеки Великої Британії. Напади з високою ймовірністю тривають і тепер, вважають в установах.

Щоб отримати дані входу в мережі, хакери часто звертались до техніки «грубої сили» і проводили численні спроби вгадати логін, часто у поєднанні з інформацією наявною в результаті витоків, а також випробовували можливі комбінації паролів. Хакери приховували походження своїх атак, використовуючи VPN та TOR.

Щоб захиститись від такого роду нападів, урядовці, зокрема, радять використовувати багатофакторну ідентифікацію, яку неможливо вгадати технікою «грубої сили».

Посольство РФ у Вашингтоні заперечило участь ГРУ і заявило, що «категорично відкидає дотичність російських держструктур до нападів». Відповідний допис установа розмістила у Facebook.

Дивіться також: Санкції – проти корумпованих закордонних урядів: що конкретно пропонують законодавці США. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG