Спеціальні потреби

Наступного року - при повному стадіоні, - Байден дав інтерв‘ю перед найбільшою спортивною подією року у США


7 лютого, найбільша спортивна подія року у США, фінал Суперкубку з американського футболу, відбувся із дотриманням протиепідемічних обмежень. Стадіон був заповнений лише на третину, а порожні місця були закриті 30 000 картонних фігурок вболівальників. Перед грою глядачам роздавали маски та дезінфектори.

В своєму інтерв’ю каналу CBS, що транслювалось перед матчем, президент США Джо Байден висловив сподівання, що наступного року спортивні події у США повернуться до звичного режиму.

«Я маю надію і очікування, якщо ми зможемо зібратись і надолужити згаяний час у подоланні COVID, то зможемо дивитись Суперкубок на повному стадіоні. - Суперкубок - одна з визначних американських святкових подій ... з Божою поміччю, ми зможемо святкувати це як звичайно через рік».

Байден висловив подяку Національній лізі американського футболу NFL, яка надала свої стадіони для відкриття там центрів масової вакцинації.

Під час трансляції матчу, Байден долучився до онлайн-вечірок із перегляду матчу американськими військовими в Кабулі а також на американському авіаносці «Німітц», який перебуває в регіоні Близького сходу.

«Ми назавжди в боргу перед тими, хто багато чим жертвує заради нашої безпеки», - йдеться у твіті президента.

Байден також закликав команди Нацоінальної футбольної ліги США приділяти більше уваги долученню тренерів різних рас. «Мусите шукати - є багато надзвичайно добре кваліфікованих тренерів-афроамериканців», - сказав Байден в інтерв‘ю Westwood One, яке транслювалось в перерві між таймами.

Команда Трампа Бей Buccaneers, яка виграла Суперкубок в неділю, має один із найбільш мультирасових тренерських складів серед команд Національної футбольної ліги США, пишуть ЗМІ.

Дивіться також: Як у США готуються до суперкубку з американського футболу. Відео

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG