Спеціальні потреби

Застосування невеликих дронів - тактика, що викликає занепокоєння, - Центральне командування США


Кеннет МакКензі, голова Центрального командування США

Відео з боїв в Іраку, Сирії та Україні показують, якої шкоди можуть завдати невеликі дрони сухопутним силам, пише американське оборонне видання Army Times.

Про необхідність розробити надійний та ефективний захист від такої тактики говорив голова Центрального командування США генерал Кеннет МакКензі в своєму виступі в американському Інституті Близького Сходу в понеділок.

Використання роїв невеликих дешевих дронів «надає супротивникам операційну здатність спостерігати та нападати на об‘єкти США та партнерів а також дозволяє їм заперечити свою участь та заощаджує кошти на користь супротивника», - наводить слова генерала видання Task&Purpose.

«Зростання загрози з боку цих систем разом з нестачею надійної, мережевої спроможності їм протистояти, викликає найбільше занепокоєння з часу початку використання імпровізованих вибухових пристроїв а Іраку», - заявив МакКензі. Він зауважив, що військові США можуть ефективно знешкоджувати великі дрони, але це важче робити з роями невеликих дешевих дронів.

Опублікована в січні стратегія США з протистояння невеликим дронам зауважує, що супротивники США, такі як Китай, Росія, Іран інтегрують дрони до своїх бойових спроможностей в сфері розвідки, спостереження, наведення вогню і нападу.

Захист від таких дронів спирається на застосування засобів електронної війни, глушінні зв‘язку між дронами та операторами а також використанні штучного інтелекту.

Дивіться також: Відомий нью-йоркський стадіон перетворили на центр масової вакцинації. Відео

Відомий нью-йоркський стадіон перетворили на центр масової вакцинації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG