Спеціальні потреби

Twitter виявив кампанії державної пропаганди Китаю, Росії та Туреччини


Соцмережевий гігант Twitter усунув 32 242 акаунти, пов‘язані з інформаційними операціями державної пропаганди Китаю, Росії та Туреччини. «Унікальними» назвала компанія ці інформаційні операції у своєму блозі у п‘ятницю.

23 750 виявлені акаунти, пов‘язані з Китаєм, поширювали повідомлення на підтримку Комуністичної партії Китаю а також «оманливі» повідомлення щодо політичної ситуації в Гонконгу, заявляє соцмережева компанія. Біля 150 000 додаткових акаунтів було призначено для посилення пропаганди. Кампанію було виявлено на ранній стадії, коли вона ще не отримала великої популярності у користувачів, заявили у Twitter.

Twitter також виявив 1 152 акаунти, які поширювали державну російську пропаганду на користь прокремлівської партії Єдина Росія а також проводили інформаційні атаки на політичних дисидентів.

Пов‘язані з Туреччиною 7 340 акаунтів, усунуті Twitter, в основному проводили роботу спрямовану на внутрішню аудиторію в Туреччині задля підтримки політики діючого президента країни Таїпа Ердогана.

Дивіться також: Перша зустріч батьків з дітьми, народженими сурогатними матерями в Україні

Перша зустріч батьків з дітьми, народженими сурогатними матерями в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG