Спеціальні потреби

«Нарешті домовились». Сенат США та Білий дім узгодили пакет допомоги обсягом 2 трильйони доларів


Лідер більшості Сенату США Мітч Макконнелл

До першої ночі на середу тривали переговори американського Сенату з Білим домом стосовно пакету допомоги економіці, яка зазнала удару через епідемію коронавірусу в країні.

«Гарна новина. Гарна новина для лікарів та медсестер у відділеннях швидкої допомоги в країні, яким потрібно більше масок та коштів. Гарна новина для родин по всій Америці. Нарешті домовились... Після днів інтенсивних обговорень, Сенат досяг двопартійної домовленості з історичного пакету допомоги в цій пандемії», - оголосив з трибуни лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнелл в 1:30 ночі на середу.

Лідер меншості в Сенаті Чак Шумер порівняв пакет допомоги з планом Маршалла, назвавши його «найбільшим пакетом допомоги за всю американську історію»

Текст законопроекту ще не було оприлюднено, але, згідно до повідомлень ЗМІ, заходи можуть включати:

- 250 мільярдів доларів на фінансування одноразової виплати у близько $1200 всім американцям, дохід яких не перевищує $75000 на рік.

- більше 350 мільярдів доларів на кредити малим підприємствам. Раніше йшлося про те, що умовою кредитів може стати зобов‘язання малих компаній не звільняти працівників.

- 250 мільярдів доларів на збільшення допомоги по безробіттю, що може включати виплати до чотирьох місяців у разі втрати роботи.

- 500 мільярдів доларів на кредити компаніям в галузях, що переживають складнощі. До таких компаній можуть належати, наприклад, авіалінії, що постраждали від обмежень введених багатьма країнами через пандемію COVID-19.

- 100 мільярдів на підтримку лікарень та 150 мільярдів на підтримку місцевих бюджетів.

Очікується, що законопроект буде проголосовано в середу.

Дивіться також: Які загрози становить коронавірус для американських фермерів. Відео

Які загрози становить коронавірус для американських фермерів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00


Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG