Спеціальні потреби

Актуально

Щоб пандемія не обернулась затяжною кризою для дітей в Україні - UNICEF звернувся до донорів

Дитячий фонд ООН UNICEF звернувся до донорів, сподіваючись зібрати 23 мільйони доларів на подолання пандемії COVID-19 в Україні.

Зокрема, UNICEF закликав до негайного розширення програми вакцинації дітей, з огляду на те, що щеплення в багатьох областях не відбувались через COVID-19 та карантинні заходи. Кількість дітей віком один рік, які отримали перше щеплення від кору, краснухи та свинки зменшилась до 28,3% станом на перше червня 2020 року, порівняно з 41,9% на цю дату минулого року, наводить UNICEF дані Міністерство охорони здоров‘я України.

Також в організації наголосили на тому, що зміни в умовах перетину лінії розмежування на Донбасі ускладнили перетин кордону для 80% випускників для здачі іспитів на підконтрольній урядові території.

Серед програм, які втілює UNICEF у сфері стримування пандемії COVID-19 організація наголосила, зокрема на обладнанні центрів тестування для дітей матеріалами із запобігання поширенню інфекції а також підтримці дітей, яких через COVID-19 повернули у сім‘ї з інтернатів.

Дивіться також: Чи отримають цього року підтримку американських благодійників українські установи? Відео

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG