Спеціальні потреби

Щоб пандемія не обернулась затяжною кризою для дітей в Україні - UNICEF звернувся до донорів


Дитячий фонд ООН UNICEF звернувся до донорів, сподіваючись зібрати 23 мільйони доларів на подолання пандемії COVID-19 в Україні.

Зокрема, UNICEF закликав до негайного розширення програми вакцинації дітей, з огляду на те, що щеплення в багатьох областях не відбувались через COVID-19 та карантинні заходи. Кількість дітей віком один рік, які отримали перше щеплення від кору, краснухи та свинки зменшилась до 28,3% станом на перше червня 2020 року, порівняно з 41,9% на цю дату минулого року, наводить UNICEF дані Міністерство охорони здоров‘я України.

Також в організації наголосили на тому, що зміни в умовах перетину лінії розмежування на Донбасі ускладнили перетин кордону для 80% випускників для здачі іспитів на підконтрольній урядові території.

Серед програм, які втілює UNICEF у сфері стримування пандемії COVID-19 організація наголосила, зокрема на обладнанні центрів тестування для дітей матеріалами із запобігання поширенню інфекції а також підтримці дітей, яких через COVID-19 повернули у сім‘ї з інтернатів.

Дивіться також: Чи отримають цього року підтримку американських благодійників українські установи? Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG