Спеціальні потреби

Уряд США додатково закупить 100 мільйонів доз вакцини Pfizer


Головний хірург США Джером Адамс (ліворуч) вітає працівника швидкої допомоги Деметріуса Макалістера після того, як Макалістер отримав щеплення вакциною Pfizer від COVID-19

Компанії-розробники вакцини проти COVID-19 Pfizer та BioNTech оголосили про досягнення нової домовленості з урядом США про поставку додаткових 100 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу.

Таким чином, компанії мають поставити 200 мільйонів доз вакцини до США до 31 липня, йдеться у відповідній заяві Міністерства США з питань охорони здоров‘я.

«Забезпечення додаткових доз від Pfizer та BioNTech з поставкою у другому кварталі 2021 року далі розширить наявність доз у портфелі ініціативи «Космічна швидкість», - заявив міністр охорони здоров‘я США Алекс Азар. - Ця нова закупівля федерального рівня може надати ще більше певності американцям в тому, що до червня 2021 року ми матимемо достатньо вакцини для кожного бажаючого американця».

Уряд погодився сплатити $1,95 мільярда за додаткові дози - таку саму суму, як і за контрактом укладеним влітку, повідомили у компанії.

Уряд США також має угоду з іншим виробником вакцини - компанією Moderna - на поставку 200 мільйонів доз вакцини.

Таким чином, дві компанії нададуть достатньо доз для вакцинації 200 мільйонів осіб у США, бо вакцинація включає два щеплення.

У США вже розпочалась вакцинація мешканців геріатричних пансіонатів а також медпрацівників, які постійно контактують із хворими.

В рамках першої фази, яка, за планами, триватиме до лютого 2021 року, щеплення зроблять 100 мільйонам американців, що становить майже третину населення США.

Дивіться також: Вірус вийшов з-під контролю: Велика Британія відрізана від світу. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG