Спеціальні потреби

Актуально

Працівникам залізниці у США доплачуватимуть за вакцинацію від COVID-19

Залізнична компанія Amtrak, яка займається пасажирськими перевезеннями у США, витратить 3 мільйони доларів на доплати готівкою співробітникам, які отримають вакцину від COVID-19, пише видання з Філадельфії The Inquirer.

Amtrak переживає найгіршу кризу за 50 років свого існування

Такі співробітники отримають грошову виплату еквівалентну оплаті за дві години роботи.

У компанії, де наразі працює 16 500 людей, сподіваються поновити довіру пасажирів до подорожей залізницею, пише The Washington Post.

Видання зазначає, що Amtrak переживає найгіршу кризу за 50 років свого існування, через зменшення пасажирських перевезень на тлі пандемії коронавірусу. Кількість перевезень впала на 97% на початку пандемії і тепер залишається на 75% меншою ніж минулого року.

Роздрібні мережі у США, такі як Aldi, Trader Joe’s а також McDonalds також оголосили, що надаватимуть декілька годин оплачуваної відпустки тим співробітникам, які зроблять щеплення від COVID-19.

Дивіться також: Чому Безос іде з посади гендиректора Amazon, і які це матиме наслідки для компанії?

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG