Спеціальні потреби

Нацгвардієць з Іллінойсу розповів про службу в Україні


Фото для ілюстрації: військовий Нацгвардії штату Каліфорнія під час тренувань в Яворові 7 вересня 2018 року

«Ми радимо та допомагаємо збройним силам України, зокрема в бойовому центрі в Яворові». Так описав завдання військовослужбовців Національної Гвардії американського штату Іллінойс в Україні полк. Клейтон Куетмеєр.

Військові США допомагають Україні досягти цілей у підготовці та реформуванні певних військових процесів на шляху країни до НАТО, зазначив Куетмеєр в інтерв‘ю телеканалу з Іллінойсу Wand17.

«Те, що Сполучені Штати і наша робоча група можуть привнести до нашої дорадчої місії - це великий бойовий досвід, - говорить Куетмеєр. - В нашій команді також багато спеціалістів із досвідом управління навчаннями».

«Нашим сім‘ям, друзям та громаді в Іллінойсі ... ми не забуваємо, що ми тут не самі, - говорить Куетмеєр. - Ми не можемо виконувати те, чого вимагає від нас служба, без підтримки наших коханих».

Військові з Іллінойсу планують перебувати в Україні ще рік.

Серед завдань, які відпрацьовуються під час навчань міжнародної навчальної групи, до якої крім військових США, входять також представники Канади та Литви, є і допомога пораненим, повідомляє Міжнародна навчальна група в Україні.

Видання Сухопутних сил США також повідомило про зустріч майора Вінсента Ламберта, капелана Національної гвардії Іллінойса з отцем Тарасом Михальчуком, головним капеланом Збройних сил України та відвідування ними гарнізонної церкви.

Ламберт відзначив міцний зв‘язок місцевої української церкви з військовою громадою, зокрема те, що в церкві була святиня присвячена полеглим військовим та цивільним. «Я високо оцінив зв‘язок місцевої церкви та військового капеланства», - зауважив Ламберт.

Дивіться також: Військова допомога Україні як багаторічна програма? Відео

Військова допомога Україні як багаторічна програма? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:48 0:00


Facebook Forum

XS
SM
MD
LG