Спеціальні потреби

Актуально

Люди цієї вікової групи найбільше заражаються коронавірусом. Дослідження

Люди віком 20-49 років найбільше поширюють коронавірус. Щонайменше 65 зі 100 заражень у США походять з цієї групи населення. Такі дані наводяться в дослідженні, результати якого були опубліковані в журналі Science у вівторок.

Дослідження провели на основі аналізу даних мобільних телефонів 10 мільйонів американців з лютого по жовтень 2020 року і співставлення цих даних із інформацію про зараження та смерті від COVID-19 за різними віковими групами.

Після відкриття роботи шкіл у жовтні, 72% всіх заражень на COVID-19 в досліджуваних регіонах, припадало на дорослих людей віком 35-49 років. Лише 2,7% заражень припадало на дітей від 0 до 9 років, 7,1% - на підлітків віком 10-19 років. 34% заражень припадало на вікову групу 20-34 років та 38% - на групу 35-49 років, виявили науковці.

Дослідники зауважують, що дані не враховують безсимптомні випадки коронавірусу.

На основі нових даних, науковці пропонують збільшити вакцинацію саме осіб у віці 20-49 років.

«Цільова інтервенція, включаючи щеплення вакциною, що блокує передачу вірусу, дорослих у віці 20-49 років є важливою для стримування спалахів епідемії та запобіганню смертей пов’язаних із COVID-19», - йдеться в дослідженні.

Дивіться також: Паспорти вакцинації: чи потрібно буде доводити щеплення від COVID-19?

Паспорти вакцинації: чи потрібно буде доводити щеплення від COVID-19? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG