Спеціальні потреби

Актуально

ВООЗ: від дітей до 5 років не треба вимагати носити маски

Всесвітня організація охорони здоров‘я та Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ видали роз‘яснення стосовно того, чи мають діти носити маски, щоб захиститись від COVID-19. Рекомендації видано для дітей різного віку з урахуванням вікових, психологічних та соціальних факторів.

Загалом, організація не вважає за потрібне носити маски дітям до 5 років.

«Відповідно до обмежених наявних даних, малі діти можуть мати меншу вразливість до інфікування, порівняно до дорослих, однак дані можуть різнитись в залежності від віку дітей», - заявляють організації.

Такі рекомендації суперечать порадам виданим американськими Центрами з контролю над захворюваннями (CDC), відзначають ЗМІ. CDC радять носити маски дітям починаючи з двох років.

А от діти після 12 років, на думку ВООЗ та ЮНІСЕФ, мають носити маски, дотримуючись таких самих вимог, що і дорослі і, особливо, якщо не можна забезпечити дистанцію між людьми у щонайменше один метр а також, якщо в регіоні їхнього перебування інфекція широко поширена.

«Поради щодо носіння масок дітьми та підлітками після 12 років мають відповідати рекомендаціям ВООЗ щодо використання масок дорослими, або відповідним правилам, затвердженим країнами», - рекомендують установи.

Діти з 5 до 11 років мают носити маски в залежності від ступеню ризику зараження, здатності дитини виконувати вказівки, розповсюдженості вірусу та інших факторів ризику, вважають у ВООЗ та ЮНІСФЕ.

Рекомендації щодо носіння масок дітьми набувають особливої важливості з наближенням початку навчального року. Все ж, організації зауважують - якщо маски не є доступними, дитині не може бути відмовлено у доступі до навчання.

Дивіться також: Низка конгресменів та сенаторів США привітали українців з 29 річницею Незалежності. Відео

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG