Спеціальні потреби

Мільйон доларів за інформацію про українських хакерів пропонує Держдеп


Держсекретар США Майк Помпео

Державний департамент США оголосив винагороду на суму до одного мільйона доларів за інформацію, яка б призвела до арешту/винесення вироку проти Артема Радченка та Олександра Єременка, яких підозрюють у вчиненні міжнародних кіберзлочинів.

«Кіберзлочинці не дотримуються і не поважають закони будь-якої країни. Через те, що їхня кримінальна діяльність поширюється на весь світ, ми вітаємо співпрацю та координацію зі всіма урядами, щоб притягнути цих злочинців до відповідальності і захистити невинних громадян по всьому світові», - заявив держсекретар США Майк Помпео.

На основі розслідування Секретної служби США, в січні 2020 року Радченку та Єременку було висунуто звинувачення у 16 порушеннях, включаючи змову з метою вчинення шахрайства з цінними паперами, шахрайство з використанням комп‘ютера та засобів зв‘язку. У звинуваченнях йшлося, що Радченко та Єременко провели хакерський напад на електронну систему збору даних Комісії з цінних паперів США і вкрали тисячі конфіденційних файлів, які вони потім продали, йдеться в заяві Держдепу.

Раніше ЗМІ, з посиланням на дані обвинувачення, повідомляли, що ці хакери отримали більше 4 мільйонів доларів за продаж інформації, яку вони незаконно здобули в 2016-2017 роках.

Помпео наголосив, що в рамках цієї програми винагород задля боротьби з міжнародною злочинністю, Державний департамент сплатив 130 мільйонів доларів за інформацію про різних злочинців. В рамках програми було притягнуто до відповідальності 75 міжнародних злочинців.

Дивіться також: У техаській лікарні через коронавірус переповнене відділення невідкладної допомоги. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG