Спеціальні потреби

США пропонують до $10 млн винагороди за інформацію про втручання до виборів


Державний департамент США пропонує винагороду до 10 мільйонів доларів за інформацію, що допоможе ідентифікувати, або визначити місцезнаходження будь-якої особи, яка працює на, або від імені іноземного уряду з метою проведення втручання до виборів США шляхомвчинення певної незаконної кібердіяльності, йдеться в повідомленні Держдепу.

Така діяльність може включати кібернапади на виборчу інфраструктуру, кандидатів та посадовців, що опікуються виборчим процесом.

До президентських виборів у США залишилось менше 100 днів. Розвідувальні служби США раніше повідомляли про спроби втручання до американських виборів 2016 року з боку Росії та інших країн, включаючи хакерські напади.

Держдеп назвав іноземну кіберзагрозу для виборів «незвичною та надзвичайною загрозою національній безпеці та міжнародній політиці США».

Нагороду призначено за інформацію з «ідентифікації, або визначення місцезнаходження будь-якої особи, яка за вказівкою, або під контролем іноземного уряду втручається у вибори у США на федеральному рівні, місцевому рівні, або на рівні штату», йдеться у повідомленні.

Дивіться також: Ключові тези слухання кандидата на посаду посла США в Україні Кіта Дейтона. Відео

Ключові тези слухання кандидата на посаду посла США в Україні Кіта Дейтона. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:50 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG