Спеціальні потреби

«Ми рухаємось у невірному напрямку» - головний інфекціоніст США про зростання кількості заражень на COVID-19


В четвер у США було зафіксовано 55 274 нових заражень коронавірусом, повідомляє Інститут Джонса Гопкінса. Загальна кількість зафіксованих заражень у США становить більше 2,7 мільйона.

Другою в світі за кількістю зафіксованих заражень є Бразилія з 1,49 мільйона випадків. Третя - Росія з 660 тисячами.

У США зростання кількості заражень зафіксовано в 40 з 50 штатів. Місцева влада вживає заходів, щоб обмежити поширення епідемії. Губернатор штату Техас, який раніше виступав проти носіння масок, видав наказ з вимогою до мешканців штату прикривати обличчя, особливо в регіонах, де щодня реєструється більше 20 випадків заражень. У відповідь на новий спалах інфекції в Каліфорнії запровадили штрафи за порушення карантинних вимог.

«Цей тиждень дуже непокоїть», - заявив головний інфекціоніст США д-р Ентоні Фаучі.

«Гадаю, очевидно, що ми рухаємось у невірному напрямку, - додав він в інтерв‘ю Американській медичній асоціації. - Мусимо пам‘ятати, що не дотримуючись правил відкриття економіки, і я не маю на увазі на офіційному рівні, я маю на увазі громадськість, людей, то у нас будуть серйозні складнощі».

Фаучі назвав обнадійливим прогрес у розробці вакцини проти коронавірусу і висловив сподівання, що вакцинацію можна буде почати на початку 2021 року.

Президент США Дональд Трамп висловив переконання в тому, що зафіксоване зростання випадків захворювання пов‘язане з поширенням тестування. Він також відзначив спадну тенденцію у кількості смертей від коронавірусу.

Дивіться також: Посли країн великої сімки, західні дипломати та експерти, бізнес-спільнота застерігають українську владу від тиску на НБУ. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG