Спеціальні потреби

У Флориді знесли залишки багатоповерхівки, яка постраждала від аварії минулого місяця


Знесення будинку в Серфсайд, Флорида, США

В неділю поблизу Маямі знесли рештки будівлі, яка обвалилась 24 червня. Контрольований обвал було проведено в 10:30 вечора в неділю шляхом серії вибухів. Мешканці будинку з часу аварії не мали доступу до своїх квартир.

Місце знесеного будинку
Місце знесеного будинку

Під час вибухів місцева влада звернулась до жителів району із проханням не виходити з осель і зачинити вікна, щоб убезпечитись від пилу.

«В якості запобіжного заходу, ми рекомендуємо закрити всі вікна, двері та шляхи повітря, прикрити всі отвори, через які до ваших квартир, будинків, або споруд може потрапити пил, а також увімкнути кондиціонери у режим рециркуляції повітря», - оголосила поліція округу Маямі-Дейд.

24 червня у місті Серфсайд, що поблизу Маямі, стався обвал багатоповерхівки.

Обвал будинку призвів до численних жертв. В суботу мер округу Маямі-Дейд підтрвердила, що кількість загиблих в результаті аварії склала 24 особи, а місцезнаходження більш 120 осіб залишається невідомим.

Наприкінці минулого тижня, місцева влада прискорила роботи із знесення вцілілої частини споруди, адже можливий неконтрольований обвал частини будівлі міг створити ризик для рятувальників. Також, на початку цього тижня в Маямі очікують на перший ураган сезону «Ельза». Потужні вітри можуть досягнути і місця, де тривають пошуково-рятувальні роботи, що загрожувало б і надалі дестабілізувати споруду.

Дивіться також: Пошукові роботи обваленої багатоповерхівки у Флориді може ускладнити тропічний ураган Ельза. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG