Спеціальні потреби

«Демократія в небезпеці» у світі та США - Байден виголосив промову до Дня пам‘яті


Президент США взяв участь в церемонії покладання квітів у День пам’яті

Президент США Байден взяв участь у церемонії покладання квітів на Арлінгтонському цвинтарі США а також виголосив промову до Дня пам‘яті. В цей день американці вшановують пам‘ять військовослужбовців загиблих у війнах.

У США відзначають День пам'яті. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

В своїй промові Байден закликав пам‘ятати про жертву захисників Америки. «Ми ніколи не забудемо, що ви віддали цій країні, - звернувся Байден до родин полеглих військовослужбовців. - Ми завжди вшановуватимемо їхню жертву».

Він також наголосив на цінності демократії і назвав демократію «душею Америки», за яку варто боротись.

«Цю країну було побудовано на ідеї, - виголосив Байден про США. - Всі інші країни було побудовано на основі етнічності, географії, релігії та інше. Ми побудовані на ідеї, ідеї свободи та можливостей для всіх».

Байден згадав про американських військових, які воювали за кордоном. В конфліктах в Іраку та Афганістані загинуло 7 036 американських солдатів, зазначив президент.

Він вказав на те, що «в світі триває боротьба за демократію» і закликав стати на її захист.

«Цю місію покладено на кожного з нас, кожного дня, адже сама демократія в небезпеці. Тут, всередині країни і по всьому світові. Те, що ми робимо зараз, те, як ми вшановуємо загиблих, визначить як довго протримається демократія».

Дивіться також: Що мешканці Техасу кажуть про ініціативу дозволити людям вільно носити пістолети у громадських місцях? Відео

Facebook Forum

Відео - найголовніше

Як пройшов візит Ентоні Блінкена до Києва? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00
XS
SM
MD
LG