Спеціальні потреби

Екс-працівницю Посольства США в Росії звинуватили у крадіжці даних біженців


Фото: Міністерство внутрішньої безпеки США. Один із підрозділів Мінітерства є Служба імміграції

У п‘ятницю Міністерство юстиції США висунуло звинувачення трьом особам у змові з метою викрасти урядові документи Програми США з прийому біженців (RAP) а також відмити кошти, отримані незаконним шляхом.

Серед звинувачених 43-річна росіянка Олеся Красілова, 42-річний йорданець Хайтам Сад та 42-річний Ауз Абдулджаббар. Сад з 2007 по 2016 роки працював в Імміграційній службі США в Аммані, Краіслова обіймала подібну посаду в Москві. Вони мали справу з документами заявників на отримання статусу біженців у США. Красілова здебільшого займалась справами заявників на статус біженців із колишнього радянського блоку, а також декілька місяців мала доступ до програми біженців з Іраку, зазначають в міністерстві.

Під керівництвом Абдулджаббара, Красілова та Сад з 2016 по щонайменше квітень 2019 року діяли у змові задля крадіжки документів, що містили особисту інформацію заявників, йдеться в обвинуваченнях.

«Оголошені сьогодні обвинувачення свідчать про рішучість Прокуратури США захищати цілісність критично важливих урядових функцій, таких як Програма США з прийому біженців, яка має на меті ідентифікувати і прийняти відповідних біженців на проживання до Сполучених Штатів», - заявив в.о. Прокурора США Майкл Шервін.

Повідомлення Міністерства юстиції США відзначає, що обвинувачені вважаються невинними, поки їхню провину не буде доведено в суді.

Дивіться також: Перші години президента Байдена у Білому домі – підсумки. Відео

Перші години президента Байдена у Білому домі – підсумки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG