Спеціальні потреби

Янукович влаштовує Iнтернет-конференцiю


За прикладом Вiктора Ющенка, який учора дві години спілкувався в прямому ефірі з українцями, Вiктор Янукович сьогодні став учасником Інтернет-чату. Лідер опозиції відповідав на запитання в режимі on-line на своєму персональному сайті за адресою www.ya2006.com.ua.
Із двохсот п`ятдесяти поданих запитань Віктор Янукович обрав двадцять дев`ять, які всі були від його прихильників.

Лідер опозиції скритикував дії нової влади, якій, на його думку, за перші 100 днів немає чим похвалитися. Як він сказав, “не було причин для фанфар”. “Усі найважливіші економічні показники за перший квартал нинішнього року набагато програють показникам відповідного періоду минулого року”, -- вважає Янукович, застерігаючи: така ситуація призведе до “зубожіння нашого народу”. Він прогнозує, зокрема, продовження росту цін на пальне, і як на головне джерело “бензинової проблеми” вказує на “погіршення взаємин з нашим головним стратегічним партнером Росією”. “Тому за політичні амбіції, на превеликий жаль, розплачуватись буде народ”, -- заявив екс-прем`єр-міністр.


На прохання оцінити урядову програму побудови якісного житла для нинішніх мешканців “хрущовок”, Янукович визнав: намір благородний. Одначе висловив сумнів, чи зможе уряд Тимошенко цю програму виконати. На запитання – чому він лише критикує нову владу, невже нічого доброго вона не робить? – головний опозиціонер заявив: “Влада повинна бути справедливою щодо всього українського народу, а не тільки щодо тієї частини, яка її підтримує”.


Віктор Янукович поскаржився на політичні репресії. Як він сказав, “продовжуються переслідування не тільки моїх прихильників, а взагалі всіх людей, хто має незалежну думку”. За його словами, триває люстрація на місцях:

«Звільнюються безпідставно люди. Тільки з тих, хто офіційно зареєстрований, біля 20 тисяч. А багато не хоче реєструватись і люди бояться подальшого переслідування».

Янукович повідомив, що в багатьох регіонах його партія створила правозахисні центри. Він порадив усім демократичним силам, під якими розуміє нинішню опозицію, триматися разом і заявив: “Для того щоб Україна могла йти шляхом економічного і демократичного розвитку, потрібна перемога опозиційних сил на виборах 2006 року”.

Екс-кандидат на президентську посаду також різко висловився проти “концентрації влади в одних руках”. “Опозиція ніколи не дозволить звести нанівець політичну реформу. Політична реформа в Україні відбудеться у визначений час”, -- запевнив Янукович.

Одна з учасниць Iнтернет-конференції зізналася лідерові Партії регіонів, що її семилітня дочка “відверто в нього закохана”. А на прохання іншого учасника чату назвати трьох своїх найкращих друзів політик назвав дружину Людмилу і двох синів Олександра і Віктора. Він також пообіцяв усім, хто надіслав запитання, що відтепер зустрічатиметься з ними в Інтернеті кожного місяця.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG