Спеціальні потреби

Актуально

Томенко визначає деякi прiоритети уряду

У день журналістів українські медіа вітали і урядовці. Прем`єр-міністр Тимошенко заявила, що вже за тиждень хоче сформувати команду з міністрів та журналістів, аби визначати, як далі формувати український інформаційний простір. А своє бачення та деякі урядові плани окреслив віце-прем`єр з гуманітарних питань Микола Томенко.

У день професійного свята журналістів віце-прем`єр Томенко заявив про декілька ініціатив щодо реформування інфорамційного простору країни. Зокрема, він каже, що уряд вже взяв на себе зобов`язання не впливати на політику Першого національного, а вже незабаром має вийти із числа засновників „Робітничої газети”. Газета сама має визначити, чий статуний капітал використовувати і хто буде її засновником. Те ж саме Томенко радить зробити радам та адміністраціям.

Однак більшу частину часу Томенко придiлив іншим питанням, передусiм соціальним ініціативам уряду Тимошенко. Зокрема, уряд Тимошенко обіцяє наступного року серйозно зайнятися забезпечення українців житлом. Насамперед його надавтимуть тим молодим фахівцям, які згодяться їхати працювати у сільські райони. Таким чином уряд планує подолати проблему нестачі кадрів.

Перед бюджетниками Микола Томенко також обіцяє розрахуватися повністю, і не лише у частині заробітньої плати, але й інших соціальних гарантій, які останні роки не були реалізовані і ставали причнами конфліктів.

Зараз уряд працює над формування нового бюджету і пропонує суспільству обговрити бюджетну резолюцію. Поки що, крім будівництва, пріоритетами міністрів будуть сільське господарство, літакобудування та будівництво доріг. Гроші на найбільш дорогі та грандіозні програми – житлові та дорожні, українські урядовці планують отримати від доплат за незаконно і задешево приватизовані об`єкти, а також залучити інвестиції банків та іноземних компаній.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG