Спеціальні потреби

Актуально

Американськi бiзнесмени шукають проекти в Українi

Американські підприємці шукають вихід на український ринок. Сьогодні Україну відвідали декілька делегацій бізнесменів із Сполучених Штатів, які пропонують співпрацю у ядерній енергетиці, видобуванні корисних копалин та будівництві.

У середу американська компанія Westinghouse презентувала в Україні новий тип атомного реактора. За повідомленнням прес-служби НАК «Енергоатом», нова установка оснащена пасивною системою безпеки. Крім того новий реактор відрізняє скорочений графік проектування та будівництва. Термін його експлуатації – шістдесят років. Спорудження реактора, за розрахунками фахівців, займатиме лише п’ять років. Цей проект Westighouse активно просуває у США, країнах Європи та Китаї. Не виключено, що реактори такого типу з`являться і в Україні. На одній з українських АЕС зараз проходить випробування американське ядерне паливо. Українські енергетики вивчають можливість його використання замість російського.

Тим часом ціла група американських бізнесменів прибула до Криму. Базована у Техасі компанія «Самсон інтернешнл» вивчає можливість вкласти гроші у розвідку та видобування палива на чорноморському шельфі. В разі підписання відповідного протоколу, вже наступного місяця українські та американські фахівці можуть почати обговорення умов співпраці, зазначає прес-служба державної компанії «Чорноморнафтогаз».

У четвер до Криму також прибув молодший брат американського президента Джорджа Буша – Нiл. Він очолює делегацію американської компанії “Ignite! Learning System”. Під час його зустрічі з головою уряду автономії обговорювалися можливості інвестицій в нерухомість, реконструкції портів та транспортних магістралей півострова.

А напередодні Київ відвідав американський медіамагнат Руперт Мердок. Президент «News Corporation» обговорив переспективи інвестування в Україні із Віктором Ющенком. І хоча про будь-які результати візиту в Україну впливового бізнесмена не відомо, оглядачі зауважують, що саме зараз у пресі з'являються повідомлення про можливість зміни власників двох провідних телеканалів – «Один плюс один» та «Інтер».

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG