Спеціальні потреби

Актуально

«Трудовики» пропонують своє бачення ситуацiї в Українi

Парламентські слухання про стан економіки ініціює опозиційна партія “Трудова Україна”. Як заявив лідер “трудовиків” народний депутат Валерiй Коновалюк, в країні економічна криза і реальну ситуацію приховують від громадян.

“Мертвий” інформаційний сезон – час для деяких не вельми рейтингових політиків нагадати про себе. Лідер опозиційної Трудової партії Валерій Коновалюк скликав прес-конференцію, щоб заявити про ініціативу проведення парламентських слухань стосовно економічної кризи. За словами Коновалюка, ситуація в країні виходить з-під контролю, і реальний стан справ приховують від громадян. Як він прогнозує, у серпні зростання економіки впаде до нуля:

«Така втрата темпів розвитку економіки – з 12 відсотків до нуля без війн і локальних конфліктів, це треба вписати золотими буквами в нову економічну теорію».

Народний депутат повідомив про ще одну, крім парламентських слухань, партійну ініціативу. На день Незалежності опозиціонери з Трудової партії збираються вручити президентові, прем`єру та спікеру Ради по примірникові нової Конституції. Як каже Коновалюк, змінена Конституція вже давно повинна продаватися в усіх кіосках, і подальші розмови про те, легітимно приймалися зміни чи ні – це даремна трата часу.

Лідер “трудовиків” заявив, що на парламентські вибори його партія піде самостійно. Як він сказав, участь у блоках не дає змоги отримати справжню оцінку від виборців. Глава партії, рейтинг якої, за даними опитувань, вимірюється десятими частками відсотка, випромінював оптимізм і запевнив, що результат “Трудової України” на виборах стане для багатьох відкриттям.

Валерій Коновалюк несхвально відгукнувся про ініційований урядом законопроект про опозицію, назвавши це “спробою нав`язати бачення того, яка повинна бути опозиція”. Коментуючи ж, на прохання журналістів, обшук, здійснений у вівторок в резиденції Ахметова, заявив, що переслідування донецького олігарха кінець-кінцем позначиться на “маленькому українцеві”:

«Рінат Ахметов – людина легальна і активна, помітна не тільки в Україні, але й у світі. І тут справа не просто у ставленні до конкретної людини. Адже активи цього бізнесмена сьогодні достатньо великі, на нього працює колосальна кількість українців, сотні тисяч, і якщо бізнес отримає негатив, то це позначиться і на діяльності підприємств, і зрештою зачепить просту людину», -- вважає один з лідерів опозиції Валерій Коновалюк.

Всі новини дня

На HBO відбувлася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Відео

На HBO відбулася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Основою сюжету стала знахідка унікальних відеокасет з Чорнобильської трагедії у київських архівах - а також приватні кадри, які автори ніколи не показували широкому загалу.

У Асоціації правників України пояснюють, чому Україна має довести, що Росія чинить геноцид. Інтерв'ю

Робота на правовому фронті боротьби з Росією йде як на державному рівні, так і на неурядовому. Юридична спільнота України об’єднала зусилля, аби допомагати правоохоронцям фіксувати воєнні злочини росіян, а також координувати роботу зі своїми іноземними колегами.

У Вашингтоні відкрили фотовиставку "Маріуполь - мирний", "Маріуполь - героїчний". Відео

Україна оголосила про найбільший обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Додому повернулись 144 військових, в тому числі 95 оборонців Азовсталі.

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

За інформацією генпрокуратури України, протягом своєї повномасштабної війни Росія обстріляла 25 тисяч об'єктів української цивільної інфраструктури, більшість із них - знищено. На додачу в Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян.

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:26 0:00

НАТО оголосили про посилений пакет нелетальної допомоги Україні, а також про допомогу в модернізації збройного сектору України. Джо Байден оголосив про суттєвє збільшення військової присутності Сполучених Штатів у Європі.

Більше

XS
SM
MD
LG