Спеціальні потреби

Останнi новини про дiяльнiсть українських вiйськових в IракуУкраїнські військові в Іраку завершили підготовку чергового підрозділу місцевої армії. До кінця серпня під його відповідальність передадуть район на півночі провінції Васіт.

У зоні відповідальності українського миротворчого контингенту в іракській провінції Васіт створено робочу групу взаємодії з місцевою прикордонною поліцією. Про це повідомляє прес-служба обороного відомства. До складу цього органу увійшли офіцери штабу та відділу військової допомоги Збройних сил України. Вони проводитимуть моніторинг стану справ у підрозділах іракської прикордонної поліції.

В разі необхідності українські офіцери уповноважені ініціювати перед командуванням Багатонаціональних сил надання допомоги іракським прикордонникам. Зокрема, це може стосуватися забезпечення їх зброєю, боєприпасами та іншими матеріально-технічними засобами.

Крім того, робоча група координуватиме взаємодію між іракською прикордонною поліцією, українським миротворчим контингентом та іншими силовими структурами провінції Васіт під час проведення стабілізаційних та гуманітарних операцій у прикордонній зоні.

Міноборони також повідомляє про завершення підготовки українцями ще одного батальйону Іракської армії. Наприкінці серпня під повну опіку йому передадуть зону відповідальності на півночі провінції Васіт. На території базових таборів Багатонаціональних сил ”Ехо” та ”Зулу”, що дислокуються поблизу міст Ад-Діванія та Ес-Сувейра триває підготовка особового складу та бойове злагодження взводів і рот. В її рамках іракські військові спільно з українськими миротворцями чергують на блок-постах та здійснюють патрулювання. Підготовлені українцями батальйони мають пройти сертифікацiю штабом Багатонаціональної дивізії „Центр-Південь”. Загалом підготовку з українськими інструкторами пройшли вже три підрозділи місцевої армії.

Тим часом у четвер до України прибула делегація Війська Польського на чолі з начальником Генштабу генералом Чеславом Пьонтасом. На переговорах з українським командуванням зокрема порушать питання взаємодії миротворчих контингентів двох країн в Іраку.

XS
SM
MD
LG