Актуально
Пiдсумки рекламної акцiї «Кохаймося!»
Соціальна реклама в Україні. Її перспективи обговорювали рекламісти, підбиваючи підсумки акції “Кохаймося!”, організованої Асоціацією зовнішньої реклами України.
Кохаймося! Заклики на біл-бордах змушують озирнутися і всміхнутись. До імперативу додається жартівлива аргументація: країні не вистачає футболістів – кохаймося, країні не вистачає нобелівських лауреатів – кохаймося, нас має бути 52 мільйони – кохаймося!
Від середини липня, відколи на вулицях Києва з`явилися такі провокативні заклики, громадськість снувала припущення: це або пролог до чиєїсь політичної кампанії, або уряд в оригінальний спосіб реалізує проголошений курс на підвищення народжуваності.
Нарешті автори заявили про себе. 800 біл-бордів і сіті-лайтів замовила й оплатила Асоціація зовнішньої реклами. Як каже керівник Асоціації Артем Біденко, ідея була не заробити гроші. Хотіли розбурхати суспільство до дискусії та привернути увагу до існування самого інституту соціальної реклами:
«Реально я сам був здивований, ми побачили соціальне обличчя бізнесу, рекламного бізнесу. Спочатку ми орієнтувалися на цифру 200 сюжетів по Києву. Коли ми надали згоду на розміщення восьмиста і потім ще дзвонили й дзвонили і казали – дайте ще, це було реально щось – ну людям сподобалось, люди хотіли зробити щось від серця, не для грошей».
На думку міністра у справах молоді та спорту Юрія Павленка, акція була успішною і позитивно вплинула на молодь та сімейні цінності:
«Сам основний месидж “Кохаймося”, який не має аналогів і який неможливо перекласти ні на яку іншу мову світу, він насправді досить позитивно вплинув і на відносини в сім`ї між чоловіком і жінкою».
Як повідомив Павленко, міністерство вже запланувало співпрацю з авторами “Кохаймося!” і збирається замовляти їм серйозну соціальну рекламу за усиновлення дітей-сиріт та проти абортів, наркоманії, ВІЛ-СНІДу.
Соціальна реклама – поки що дивина для України. 66% рекламних повідомлень, які сьогодні бачать українці, стосуються тютюну та алкоголю. Отож якщо організатори акції хотіли здивувати, то свої мети вони досягли. 78% населення Києва помітили біл-борди “Кохаймося!”, а серед цільової аудиторії від 18 до 45 років їх запам`ятали понад 90%. Думки про те, чи потрібна подібна реклама в майбутньому, розділилися. За даними дослідження, проведеного фірмою відомого соціолога Володимира Паніотто, прихильників виявилося 40%, противників майже стільки ж.
Про те, які почуття викликають біл-борди “Кохаймося!”, ми запитали киян на вулицях міста:
- «Огиду».
- «Єрунда какая-то. Єрундовая реклама».
- «Мені вже позно кохатися».
- «Які – гумористичні. Викликає гумор.... Та нехай собі буде. Це не те що пийте, куріть, ще там щось. А це якраз весела така рекламка, кохаймося. Ну то будем кохатися».
- «Реклама сама по собі ідея нова просто, аналогічної не було. Хтось її сприймає, хтось не сприймає. Але в принципі – цивілізований підхід – така реклама має місце, може існувати, мені вона жити не заважає».
Всі новини дня
- Голос Америки
Лідери демократів та республіканців в Конгресі - про очікування від виступу Джо Байдена. Відео
Лідери демократів та республіканців в Конгресі розповіли про свої очікування від сьогоднішнього виступу президента США Джо Байдена “Про стан держави”.
- Голос Америки
США готові продати Польщі HIMARS, ракети ATACMS та іншу військову техніку на 10 млрд доларів

Держдепартамент США схвалив можливий продаж Польщі військової техніки і послуг на суму близько 10 мільярдів доларів. Про це повідомив кореспондент Голосу Америки Джефф Селдін із посиланням на Агентство Пентагону зі співробітництва в галузі оборони (DSCA).
Йдеться насамперед про пускові установки високомобільної артилерійської ракетної системи M142 HIMARS із боєприпасами до них, ракети ATACMS, бомби GMLRS, а також інше військове обладнання.
“Таке придбання повинне підтримати цілі зовнішньої політики та національної безпеки Сполучених Штатів шляхом підвищення безпеки члена НАТО, який є силою політичної стабільності та економічного прогресу в Європі”, - йдеться у заяві Агентства.
За заявою Пентагону, Польща має намір використовувати придбане обладнання “для модернізації своїх збройних сил і розширення своїх можливостей для зміцнення внутрішньої оборони та стримування регіональних загроз”.
Загалом Польща подала запит на придбання такого обладнання:
- 18 пускових установок M142 HIMARS;
- 468 комплектів модуля завантажувального пристрою HIMARS;
- 45 армійських тактичних ракетних систем M57 (ATACMS);
- 1514 капсул керованої ракетної системи залпового вогню GMLRS (M30A2, M31A2, XM403);
Також в угоду включено ракети, обладнання зв'язку, запасні та ремонтні частини, акумулятори, ноутбуки, публікації та технічні дані, навчання та оснащення персоналу, підтримка системної інтеграції, інженерно-технічні та логістичні послуги уряду США і підрядників, навчання, датчики, інші суміжні елементи матеріально-технічного та програмного забезпечення.
За інформацією видання Bloomberg, нове обладнання є доповненням до пускових установок, закуплених Польщею у США у 2019 році, які наразі ще не були доставлені.
Варшава також запросила ракетні установки з Південної Кореї, - інформує видання.
- Голос Америки
Очікування від виступу Байдена «Про стан держави». Відео
Президент США Джо Байден виступить у вівторок ввечері із традиційною промовою «Про стан держави». Серед тем, про які, ймовірно, говоритиме Байден, – стан економіки, соціальні видатки та російська війна в Україні.
Як українці в Туреччині переживають лихо. Відео
Двох українців, які вважалися загиблими у турецькому місті Хатай, було врятовано з-під руїн будинку. Про це повідомив посол в Анкарі Василь Боднар. Київ надіслав на допомогу свою команду рятувальників. Я
Як американські війська в Румунії тримають лінію оборони НАТО. Відео
Після нападу Росії на Україну, США і НАТО загалом різко посилили оборону по всій Східній Європі. У Румунії, наприклад, чисельність американських військ зросла втричі - з приблизно тисячі військовослужбовців у січні торік до майже трьох тисяч сьогодні.
Форум