Спеціальні потреби

Актуально

Пiдсумки рекламної акцiї «Кохаймося!»

Соціальна реклама в Україні. Її перспективи обговорювали рекламісти, підбиваючи підсумки акції “Кохаймося!”, організованої Асоціацією зовнішньої реклами України.

Кохаймося! Заклики на біл-бордах змушують озирнутися і всміхнутись. До імперативу додається жартівлива аргументація: країні не вистачає футболістів – кохаймося, країні не вистачає нобелівських лауреатів – кохаймося, нас має бути 52 мільйони – кохаймося!

Від середини липня, відколи на вулицях Києва з`явилися такі провокативні заклики, громадськість снувала припущення: це або пролог до чиєїсь політичної кампанії, або уряд в оригінальний спосіб реалізує проголошений курс на підвищення народжуваності.

Нарешті автори заявили про себе. 800 біл-бордів і сіті-лайтів замовила й оплатила Асоціація зовнішньої реклами. Як каже керівник Асоціації Артем Біденко, ідея була не заробити гроші. Хотіли розбурхати суспільство до дискусії та привернути увагу до існування самого інституту соціальної реклами:

«Реально я сам був здивований, ми побачили соціальне обличчя бізнесу, рекламного бізнесу. Спочатку ми орієнтувалися на цифру 200 сюжетів по Києву. Коли ми надали згоду на розміщення восьмиста і потім ще дзвонили й дзвонили і казали – дайте ще, це було реально щось – ну людям сподобалось, люди хотіли зробити щось від серця, не для грошей».

На думку міністра у справах молоді та спорту Юрія Павленка, акція була успішною і позитивно вплинула на молодь та сімейні цінності:

«Сам основний месидж “Кохаймося”, який не має аналогів і який неможливо перекласти ні на яку іншу мову світу, він насправді досить позитивно вплинув і на відносини в сім`ї між чоловіком і жінкою».

Як повідомив Павленко, міністерство вже запланувало співпрацю з авторами “Кохаймося!” і збирається замовляти їм серйозну соціальну рекламу за усиновлення дітей-сиріт та проти абортів, наркоманії, ВІЛ-СНІДу.

Соціальна реклама – поки що дивина для України. 66% рекламних повідомлень, які сьогодні бачать українці, стосуються тютюну та алкоголю. Отож якщо організатори акції хотіли здивувати, то свої мети вони досягли. 78% населення Києва помітили біл-борди “Кохаймося!”, а серед цільової аудиторії від 18 до 45 років їх запам`ятали понад 90%. Думки про те, чи потрібна подібна реклама в майбутньому, розділилися. За даними дослідження, проведеного фірмою відомого соціолога Володимира Паніотто, прихильників виявилося 40%, противників майже стільки ж.

Про те, які почуття викликають біл-борди “Кохаймося!”, ми запитали киян на вулицях міста:

- «Огиду».

- «Єрунда какая-то. Єрундовая реклама».

- «Мені вже позно кохатися».

- «Які – гумористичні. Викликає гумор.... Та нехай собі буде. Це не те що пийте, куріть, ще там щось. А це якраз весела така рекламка, кохаймося. Ну то будем кохатися».

- «Реклама сама по собі ідея нова просто, аналогічної не було. Хтось її сприймає, хтось не сприймає. Але в принципі – цивілізований підхід – така реклама має місце, може існувати, мені вона жити не заважає».

Всі новини дня

Лідери демократів та республіканців в Конгресі - про очікування від виступу Джо Байдена. Відео

Лідери демократів та республіканців в Конгресі розповіли про свої очікування від сьогоднішнього виступу президента США Джо Байдена “Про стан держави”.  

США готові продати Польщі HIMARS, ракети ATACMS та іншу військову техніку на 10 млрд доларів

Польща планує закупити 18 установок HIMARS у США. Фото: REUTERS/Ints Kalnins

Держдепартамент США схвалив можливий продаж Польщі військової техніки і послуг на суму близько 10 мільярдів доларів. Про це повідомив кореспондент Голосу Америки Джефф Селдін із посиланням на Агентство Пентагону зі співробітництва в галузі оборони (DSCA).

Йдеться насамперед про пускові установки високомобільної артилерійської ракетної системи M142 HIMARS із боєприпасами до них, ракети ATACMS, бомби GMLRS, а також інше військове обладнання.

“Таке придбання повинне підтримати цілі зовнішньої політики та національної безпеки Сполучених Штатів шляхом підвищення безпеки члена НАТО, який є силою політичної стабільності та економічного прогресу в Європі”, - йдеться у заяві Агентства.

За заявою Пентагону, Польща має намір використовувати придбане обладнання “для модернізації своїх збройних сил і розширення своїх можливостей для зміцнення внутрішньої оборони та стримування регіональних загроз”.

Загалом Польща подала запит на придбання такого обладнання:

- 18 пускових установок M142 HIMARS;

- 468 комплектів модуля завантажувального пристрою HIMARS;

- 45 армійських тактичних ракетних систем M57 (ATACMS);

- 1514 капсул керованої ракетної системи залпового вогню GMLRS (M30A2, M31A2, XM403);

Також в угоду включено ракети, обладнання зв'язку, запасні та ремонтні частини, акумулятори, ноутбуки, публікації та технічні дані, навчання та оснащення персоналу, підтримка системної інтеграції, інженерно-технічні та логістичні послуги уряду США і підрядників, навчання, датчики, інші суміжні елементи матеріально-технічного та програмного забезпечення.

За інформацією видання Bloomberg, нове обладнання є доповненням до пускових установок, закуплених Польщею у США у 2019 році, які наразі ще не були доставлені.

Варшава також запросила ракетні установки з Південної Кореї, - інформує видання.

Очікування від виступу Байдена «Про стан держави». Відео

Очікування від виступу Байдена «Про стан держави». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Президент США Джо Байден виступить у вівторок ввечері із традиційною промовою «Про стан держави». Серед тем, про які, ймовірно, говоритиме Байден, – стан економіки, соціальні видатки та російська війна в Україні.

Як українці в Туреччині переживають лихо. Відео

Як українці в Туреччині переживають лихо. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:17 0:00

Двох українців, які вважалися загиблими у турецькому місті Хатай, було врятовано з-під руїн будинку. Про це повідомив посол в Анкарі Василь Боднар. Київ надіслав на допомогу свою команду рятувальників. Я

Як американські війська в Румунії тримають лінію оборони НАТО. Відео

Як американські війська в Румунії тримають лінію оборони НАТО. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Після нападу Росії на Україну, США і НАТО загалом різко посилили оборону по всій Східній Європі. У Румунії, наприклад, чисельність американських військ зросла втричі - з приблизно тисячі військовослужбовців у січні торік до майже трьох тисяч сьогодні.

Більше

XS
SM
MD
LG