Спеціальні потреби

Корупцiйний скандал в Українi продовжується


Українську владу продовжує лихоманити корупційний скандал. Генпрокуратура передала президенту результати перевірки звинувачень у корупції членів його команди. Тим часом на адресу нинішніх та колишніх урядовців лунають нові звинувачння.

Cаме у понеділок закінчилися десять діб, які Віктор Ющенко дав Генпрокуратурі на перевірку звинувачень у корупції членів його команди. Про зловживання влади оточенням президента заявив колишній держсекретар Олександр Зінченко. Однак попри очікування, у цей день громадяни так і не дізналися про результати перевірки. Генпрокуратура вирішила поки що не оприлюднювати ці дані. Їх передали президенту. За результатами перевірки слідчі мають визначитися, чи порушувати проти чільних соратників Віктора Ющенка кримінальну справу.

Тим часом один із фігурантів справи лідер парламентської фракції "Наша Україна" Микола Мартиненко вирішив відстоювати свою репутацію у суді. Він повідомив, що вже подав позов на екс-держсекретаря до Печерського суду столиці. Депутат вимагає від Олександра Зінченка вибачення, спростування поширеної інформації і компенсації у розмірі однієї копійки.

Тим часом один із каналів, який оглядачі пов`язують із впливовим бізнесменом Віктором Пінчуком анонсує передачу, яка начебто викриває копупційні дії колишньої прем`єрки Юлії Тимошенко. Програма під назвою «Зрада» має вийти в прайм-тайм у понеділок. Соратиники колишньої прем`єрки вже назвали цю передачу провокаційною. Вони вважають, що дискредитаційні матеріали підготовлені за змовою колишнього президента Леоніда Кучми та нинішнього керівництва Держсекретаріату.

І про ще один ймовірний корупційний скандал попереджає кримський прем`єр Анатолій Матвієнко. У понеділок він зібрав з цього приводу екстрену прес-конференцію. На ній чиновник повідомив, що представники колишньої і нинішньої кримської влади готуються висловити йому недовіру. Матвієнко переконаний – він зламав багато корупційних схем, що працювали на півосотрові. Саме за це йому хочуть помститися.

XS
SM
MD
LG