Спеціальні потреби

Актуально

Вiталiй Кличко хоче бачити Україну успiшною

Так як наприкiнцi минулого року чемпіона свiту з боксу за версією WBC Віталія Кличка можна було часто побачити біля Вiктора Ющенка на Майданi, так i сьогоднi вiн з ним буває на рiзних заходах. Прийняття у Нью-Йорку, влаштоване 16 вересня новоутвореною органiзацiєю прихильників України «Помаранчеве коло», не було виключенням. Про причини i мотиви участi всесвітньо відомого спортсмена у таких подiях з ним розмовляла Мирослава Ґонґадзе. Віталій вiдповiдав російською мовою, однак вкотре пiдкреслив, що працюватиме над вдосконаленням української.

МҐ: Що для вас означає підтримка Віктора Ющенка?

ВК: Я думаю, що тут [на прийнятті 16 вересня в Нью-Йорку] сьогодні зібрались не сторонні люди, ті люди, яким не байдужа Україна – це люди бізнесу, це політики і ті, хто бере участь в цьому заході, всі ті люди, які підтримують її, кому не байдужі ті події, що відбуваються в Україні.

МҐ: Чому ви вважаєте, що ваша присутнiсть може бути корисною?

ВК: Чим більше людей, людей, які знають людей, успішних людей, які будуть присутніми на таких заходах, - тим більше, я думаю, буде зацікавлення... Ми боремось усі за те, щоби Україна стала успішною країною і що таке Україна? Україна – це ті люди, які живуть в ній. І мені з одного боку дуже приємно і з другого боку дуже відповідально і я дуже радий, що при тих подіях, які відбуваються незалежно від місця розміщення змагань – чи в Німеччині, чи в Сполучених Штатах Америки – з перемогою лунає український гімн і піднімається український прапор. І я дуже хотів би, як і багато з присутніх сьогодні тут, щоби в Україні було якомога більше успішних людей – і не тільки в спорті.

МҐ: Скажіть, будь ласка, зараз в Україні відбуваються такі кризові процеси і політичні зміни дуже активні – як ви взагалі оцінюєте всі ці процеси? Чи вважаєте ви, що в принципі це нормально?

ВК: Зміна уряду – це завжди процес негативний і процес болісний для суспільства, для економіки, але я сподіваюсь, що і ті процеси, які сьогодні відбуваються, то якщо дивитись в перспективу, то ці процеси позитивні, тому що ті члени команди, -- можна порівняти президента з диригентом, а увесь уряд – це оркестр, то цей оркестр не зігрався і кожний з музикантів грав свою музику, а в цілому музику більше ніхто не слухав і в даному випадку я вважаю, що увесь уряд повинен бути згуртованою командою, а сьогодні в процесах ми бачимо, що ті соратники були лише для досягнення цілі, тільки для того, щоби революція виграла, але на жаль після революції кожний з них мав свої особисті амбіції, особисті цілі, які абсолютно протирічили один одному і тим більше не були в інтересах України.

МҐ: Ви досi займаєтеся спортом, але кар’єра може змінюватись і чи зараз ваша участь в таких більш політичних процесах – чи означає вона щось більше, ніж просто підтримку України?

ВК: Кожний громадянин України, виїжджаючи за її межі, хоче він цього чи ні, стає автоматично представником цієї країни за кордоном. А якщо ти представляєш свою країну – то це вже політична робота. Ви знаєте, спорт – це також політика, можливо, на якомусь своєму рівні, і я не знаю людей, які були би байдужими до тих процесів, які відбуваються в Україні. Всі процеси, які відбуваються в Україні політичні, позначаються на кожному громадянинові цієї країни, і тому мені не все одно, і не все одно усім тим людям, які зібрались сьогодні тут. Ми бажаємо Україні процвітання, і тому, можливо, ми діємо в якихось вже політичних напрямках – ми хочемо кращого для нас і для наших дітей.

Всі новини дня

Американський ветеран заснував організацію для допомоги українським захисникам. Відео

Американський ветеран, який воював в Україні і втратив там товариша, заснував організацію для допомоги українським захисникам. Карл Ларсон досі зберігає одяг із кров’ю побратима з Іноземного легіону.

Військові експерти: українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу. Відео

Про переваги української армії у контрнаступі ми поговорили із двома американськими військовими експертами. Обидва впевнені - українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу.

В американських містах проходять протести у відповідь на підрив дамби Каховської ГЕС. Відео

У вівторок у Вашингтоні на акцію протесту зібралися біля Білого Дому. Учасники вийшли, щоб привернути увагу до того, що на їхню думку, саме росіяни зруйнували Каховську ГЕС. Протести у відповідь на підрив Каховської ГЕС також відбулись і в найбільшому місті штату Каліфорнія, Лос-Анджелесі.

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів - промислова екологиня. Відео

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів. Про це у коментарі Голосу Америки розповіла промислова екологиня Анна Амбросова.

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:38 0:00

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени – деталі з Конгресу США від Катерини Лісунової.

Більше

XS
SM
MD
LG