Спеціальні потреби

Єхануров у Москвi назвав Росiю головним партнером


Новий український прем`єр Юрій Єхануров сьогодні здійснює свій перший закордонний візит – до Москви. Там на зустрічі з президентом Путіним Єхануров вже заявив, що Росія є головним партнером України.

Юрій Єхануров не став повторювати позиції своєї попередниці Юлії Тимошенко і виявився більш традиційним, у перші ж дні на посаді прем`єра поїхавши до Москви. Там він спочатку зустрівся зі своїм колегою Михайлом Фрадковим. Журналістам обидва глави уряду про свої переговори повідомили лише загальні деталі. Про найболючішу тему – поставки газу та його ціну поговорили, однак ні про що конкретно не домовилися. Про це серйозна розмова з результатами має бути пізніше. Зараз же Єхануров запевняє – російський бізнес тепер в Україні почуватиметься комфортно, а до реприватизацiї пiдходитимуть по-iншому:

«Я хочу всiх запевнити у незмінності нашої позиції: приватизаційні процеси від тепер йтимуть у цивілізованих і прийнятих рамках».

Пізніше Єхануров вже потрапив на прийом до Путіна. Той передав українському прем`єру привітання від українського президента, з яким нещодавно мав телефонну бесіду. "Головний наш партнер - це Росія, ми це чітко розуміємо", заявив Єхануров, сказавши, що мав розмову з Фрадковим про необхідність інтеграційних процесів.

Про яку саме інтеграцію йдеться після перемовин нового українського перм`єра у Москві, достеменно невідомо, однак в Україні вже кажуть про можливість пришвидшення входження України до ЄЕП.

XS
SM
MD
LG