Спеціальні потреби

В Одесi розпочався анти-натiвський протест


Група анти-натiвських активiстiв в Одесi провела перший iз низки запланованих протестiв проти призначеного на 20 жовтня візиту до мiста делегації НАТО. Учасники акцiї пікетували приміщення обласної державної адміністрації. Вони тримали прапори проросійської організації „Єдіноє отєчєство” та Російської Федерації.

Учасники пікету заявили, що розпочали в Одесі триденну акцію протесту проти приїзду до причорноморського міста повноважної делегації військового блоку НАТО. За словами одного з активістів організації „Єдіноє отєчєство” Олега Карпова, його однодумцям незрозумiло, чому Україну втягають в НАТО:

„Два референдуми були. Україна стала позаблоковою державою. Чому нас втягують до НАТО, не зрозуміло. Для остаточного вирішення питання щодо входження або невходження України до блоку НАТО необхідно ініціювати новий всеукраїнський референдум. Якщо більшість громадян України проголосує за вступ до блоку НАТО – тоді інша справа. Але ми в успіху цього референдуму глибоко сумніваємося”, сказав представник „Єдіного отєчєства” Олег Карпов.

З учасниками акції, яку підтримала і обласна організація Прогресивної соціалістичної партії України, мав зустріч заступник голови Одеської обласної державної адміністрації. Йому вручили звернення представників „Народної опозиції” до президента України з вимогою не допустити вступу України до блоку НАТО.
До акцій, з протестом проти можливого відкриття в Одесі освітніх структур НАТО, долучилася і міська організація Партії зелених України. На їх думку, це чергове свідчення того, що Україні нав`язують стратегію фактичного підпорядкування національних інтересів завданням Організації Північноатлантичного альянсу:

„Розміщення програми НАТО в Одесі стане наслідком орієнтації на силові рішення у міжнародній та зовнішньоекономічній діяльності нашого міста, а для нас, одеситів, це може стати трагедією. Загравання з натівськими функціонерами - нічого доброго не принесе Одесі та Україні в цілому. Матиме місце погіршення політичних і економічних взаємин з нашими сусідами у СНД, у першу чергу з Росією”, вважають у Партії зелених в Одесі.


Тим часом, Одеська обласна організація ПЗУ висловила занепокоєння і обурення з приводу заяв вищих посадових осіб в Україні про початок підготовки країни до членства у НАТО. „Ми категорично проти присутності структур НАТО в Одесі” – йдеться у поширеній сьогодні одеськими „зеленими” заяві.

Анти-натiвськi активiсти запланували провести 20 жовтня пікет біля приміщення Одеського Інституту сухопутних військ Збройних сил України.

Делегація НАТО має прибути до Одеси 19 жовтня близько восьмої години вечора. Наступного дня гостей очікує насичена програма – зустрічі з українськими військовими та студентами вищих навчальних закладів. В Одесі планують відкрити регіональний центр з питань безпеки, що фінансуватиметься союзом НАТО.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG