Спеціальні потреби

Президент України оприлюднив податкову декларацію


Президент Віктор Ющенко сьогодні оприлюднив свою податкову декларацію. Журналісти вимагали цього від урезидента у листі, який з`явився після скандалу довкола сина Ющенка Андрія та способу його життя.

Одним з головних гасел помаранчевої революції було: „Чесна влада”. Майбутній президент не один раз обіцяв народу звітувати перед ним про свої статки і також обіцяв, що це зробить вся його родина.

До літа ця тема не піднімалася, однак після історії з розкішним авто сина Андрія Ющенка, тема про прибутки президентської родини знову постала. Тоді Ющенко заявив, що представить декларацію тоді, коли цього вимагає закон – у березні наступного року. Однак Олег Рибачук надав декларацію президента раніше. Він каже, що до цього спричинила суспільна увага до теми статків найвідомішої родини України. Втім, як виявилося, Андрій Ющенко, який привернув увагу журналістів, свої прибутки так і не оприлюднив.

Що стосується прибутків Віктора Ющенка, то минулого року його дохід становив трохи більше 62 тисяч гривень, щоскладає 12 тисяч доларів. Значно більше коштів у родину Ющенків приносить його дружина. Доходи Катерини Ющенко, як записано, від підприємницької діяльності складали 214 тисяч гривень, що складає біля 50 тисяч доларів.

Президент має жиловий будинок на 618 квадратних метрів, 63 тисячі квадратних метрів землі. Дружина президента має квартиру 300 квадратних метрів і 1 тисячу 633 квадратних метрів землі.
Мова йде про статки президента за 2004 рік. З нового року Олег Рибачук обіцяє оприлюднити і заробітки Ющенків за нинішній рік.

Поки що журналісти кажуть, що задекларовані суми родини президента не дають можливості 20-літньому Андрію купувати розкішні авто, утримувати охоронців та орендувати дорогі квартири. Втім, навіть після всіх скандалів держсекретар України не зміг гарантувати, що інформацію про статки Андрія Ющенка українці таки почують.

XS
SM
MD
LG