Спеціальні потреби

Актуально

Київ не визнає результатiв виборiв в Азербайджані

Українське Міністерство закордонних справ сьогодні підтримало висновки ОБСЄ щодо виборів в Азербайджані. Також МЗС засудило факт депортації українських спостерігачів з Баку.

Азербайджан досі залишається в центрі уваги українців. Тепер стосовно парламентських виборів у цій республіці висловилося головне дипломатичне відомство України. Як заявив керівник прес-служби міністерства закордонних справ України Василь Філіпчук, Україна поділяє висновки ОБСЄ щодо невідповідності проведених у республіці виборів демократичним стандартам.

ОБСЄ визнала вибори недемократичними і такими, що відбулися з масовими порушеннями виборчого законодавства. Водночас спостерігачі від СНД заявили, що порушення були не масовими і не вплинули на результати волевиявлення громадян. Подібні висновки українці спостерігали рік тому у власній країні. Тоді також висновки міжнародних та російських спостерігачів були дiаметрально протилежними.

Після помаранчевої революції ситуація в Україні змінилася -- вона вийшла зі спостережної місії СНД. Втім, змінилося і ставлення пострадянських країн до України. Принаймні офіційний Баку визнав небажаними особами групу українських спостергачів. Цей факт викликав занепокоєння МЗС, яке заявило, що це не сприятиме дружнім стосункам України з Азербайджаном.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG