Спеціальні потреби

Актуально

Томенко звинувачує елiтних пенсiонерiв у змовi

Змовою елітних пенсіонерів називає рішення про підняття пенсій суддям та народним депутатам екс-віце-прем’єр з гуманітарних питань Микола Томенко. За його словами, напередодні виборчої кампанії питання про підняття пенсій для кількох категорій населення має стати предметом для дискусій.

Новий склад уряду відійшов від соціальної стратегії України, спрямованої на покращення життя найменш захищених категорій населення, каже Микола Томенко. За його словами, останнє засідання Кабінету Міністрів стало черговим підтвердженням цієї тези. Адже тепер стратегія розвитку країни, запропонована урядом Єханурова мало чим відрізняється від дій уряду Януковича та кількох попередніх.

Проте найбільшою соціальною несправедливістю екс-віце-прем’єр вважає рішення про підняття пенсій чиновникам у розмірі 90% від заробітної плати в той час, як рівень середньої пенсії в Україні становить 384 гривні:

«На останній місяць, за попередньою інформацією, середня пенсія у нас десь 384 гривні. І уявіть собі, що тепер ми нашим пенсіонерам надрукуємо пенсії Верховного суду, Конституційного суду і народних депутатів, так щоб вони орієнтувались і коли вони слухають сесію Верховної Ради, вони приблизно розуміли індекс цинізму цих людей, які виступають за бідних нещасних українських пенсіонерів», -- зазнашив колишнiй заступник глави уярду.

За словами Томенка, суд має скасувати це рішення, оскільки єдиною нормою для встановлення пенсії має бути трудовий стаж. Він також повідомив, що команда Юлії Тимошенко через місяць представить програму „справедливі пенсії”. На його думку, сьогодні парламентарі мають думати не про підвищення пенсій для себе, а про те, щоб мінімальна пенсія в країні хоча б відповідала прожитковому мінімуму.

Під час зустрічі з журналістами Томенко відмовився коментувати питання, чи буде він балотуватись на посаду мера Києва. На сьогоднішній день він входить до складу ймовірних претендентів на крісло міського голови. Проте пресі Томенко заявив, що для нього є важливим, щоб в Києві цінності Майдану перемогли не лише в день революції, а й під час виборчої кампанії.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG