Спеціальні потреби

Актуально

Україна представлена на авiашоу у Дубаї

В Дубаї в Об`єднаних Арабських Еміратах сьогодні відкрилося одне з найбільших у світі авіашоу. Вже в перший день його роботи підписано багатомільярдні контракти. На заходi представлена також Україна.

Виставка в Дубаї – одна з найбільших у світі. Вона спеціалізується на військовій техніці та літаках представницького класу. Сюди з`їзжаються найбагатші люди арабського світу. Виробники авіатехніки змагаються за їхню увагу. Тому привозять сюди свої найсучасніші розробки. Через це шоу приваблює і простих відвідувачів. «Це так чудово, так прекрасно! Я не чекав побачити щось подібне», -- говорить один з них.

Перший літак, який йдуть подивитися найвищі гості – Аеробус 380. Це найбільша інтрига виставки. В Дубаї вперше відбулася комерційна презентація супергіганта. Цей унікальний повноцінний двопалубний лайнер здатен без дозаправки перевозти навколо світу 550 пасажирів. Розмах крил літака – майже 80 метрів. Зараз збудовано лише дві такі машини. Одну з них отримає для використання авіакомпанія Емірейтс.

Далі делегація уряду Еміратів прямує до українських літаків. Шейхи зацікавилися розробками харківського авіазаводу. Він представив 2 лайнери. Один з них – остання розробка – створена спеціально для експлуатації в цьому регіоні АН 74. Говорить Павло Науменко, гендиректор Харківського авіазаводу:

«Ми вважаємо, що цей регіон, регіон Близького Сходу має дуже велику перспективу щодо постачання літаків таких корпоративних, ві-ай-пі літаків, для компаній, для керівників уряду тих країн, які є хазяїнами цієї виставки».

Оглядинами української експозиції шейхи виявилися задоволеними. Ці літаки економні, працюють в складних погодних умовах і коштують в півтора рази дешевше за версії конкурентів.

Далі перемовини з американською корпорацією Боїнг. З ними домовилися про постачання декількох десятків траснконтинентальних літаків. За партію Боїнгів 777-ої моделі араби заплатять не один мільярд доларів.

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG