Спеціальні потреби

Мельниченко дав свідчення в Генпрокуратурі


Микола Мельниченко дав свідчення у справі Гонгадзе та інших злочинів, що, як говорить вiн, зафіксовані на записах з кабінету екс-Президента Кучми. Експерти вказують, що без цих свідчень було складно продовжити розслідування у справі Гонгадзе.

3 години провів сьогодні в Генеральній прокуратурі Микола Мельниченко. Повістку про дачу свідчень в ГПУ слідчий Роман Шубін виписав Мельниченку ще в аеропорту Бориспіль, як тільки майор ступив на українську землю. Його свідчення та записи з кабінету Леоніда Кучми можуть дозволити слідству розслідувати справу Гонгадзе і в частині організаторів та замовників вбивства журналіста. Сам Мельниченко каже, що повернувся в Україну, аби покарати, як він каже, „банду Кучми”.

Втім, вже після перших свідчень Мельниченко заявив, що доказову базу як у справі Гонгадзе, так і у справі Єльяшкевича легко зруйнувати, і що будуть спроби це зробити.

Подробиць щодо своїх безпосередніх свідчень Мельниченко не подає. Однак каже, що цілком порозумівся зі Святославом Піскуном, якого раніше звинувачував у сприянні Леоніду Кучмі та його оточенні.

Саме Піскун, який вважає себе генпрокурором після рішення суду, зобов`язав голову СБУ Дріжчаного надати Мельниченку додаткову охорону. З чим пов`язана необхідність посилення вже наданої охорони Мельниченко також не каже.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG