Спеціальні потреби

Актуально

Мельниченко дав свідчення в Генпрокуратурі

Микола Мельниченко дав свідчення у справі Гонгадзе та інших злочинів, що, як говорить вiн, зафіксовані на записах з кабінету екс-Президента Кучми. Експерти вказують, що без цих свідчень було складно продовжити розслідування у справі Гонгадзе.

3 години провів сьогодні в Генеральній прокуратурі Микола Мельниченко. Повістку про дачу свідчень в ГПУ слідчий Роман Шубін виписав Мельниченку ще в аеропорту Бориспіль, як тільки майор ступив на українську землю. Його свідчення та записи з кабінету Леоніда Кучми можуть дозволити слідству розслідувати справу Гонгадзе і в частині організаторів та замовників вбивства журналіста. Сам Мельниченко каже, що повернувся в Україну, аби покарати, як він каже, „банду Кучми”.

Втім, вже після перших свідчень Мельниченко заявив, що доказову базу як у справі Гонгадзе, так і у справі Єльяшкевича легко зруйнувати, і що будуть спроби це зробити.

Подробиць щодо своїх безпосередніх свідчень Мельниченко не подає. Однак каже, що цілком порозумівся зі Святославом Піскуном, якого раніше звинувачував у сприянні Леоніду Кучмі та його оточенні.

Саме Піскун, який вважає себе генпрокурором після рішення суду, зобов`язав голову СБУ Дріжчаного надати Мельниченку додаткову охорону. З чим пов`язана необхідність посилення вже наданої охорони Мельниченко також не каже.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG