Спеціальні потреби

Актуально

Український контингент в Iраку готовий до виборiв

Командування українського контингенту в Іраку заявляє про готовність до забезпечення порядку під час запланованих на завтра (15.12) виборів. Українці не братимуть безпосередньої участі в охоронних заходах. Однак мобільні підрозділи контингенту знаходитимуться в стані повної готовності надати допомогу місцевій поліції та армії.

Український контингент завершив підготовку до проведення в Іраку виборів до Національної Асамблеї. Про це повідомляє прес-служба оборонного відомства. За її даними, українські військові діятимуть за заздалегідь розробленим планом. Він повністю узгоджений із місцевою владою провінції Васіт.

Документом визначено завдання підрозділам іракської армії та поліції, прикордонників та військовим українського контингенту. Зокрема, іракські поліцейські складатимуть внутрішнє кільце безпеки. Вони охоронятимуть всі виборчі дільниці, патрулюватимуть населені пункти та виставлятимуть тимчасові блок-пости.

Друге кільце безпеки створять військовослужбовці іракської армії. Силами трьох батальйонів навколо міст провінції Васіт будуть виставлені блок-пости. Вулиці та шляхи контролюватимуть рухомі патрулі. На виборчих дільницях в двох прикордонних населених пунктах службу нестимуть іракські прикордонники. У цих заходах задіяно понад 7 тисяч іракських поліцейських та військовослужбовців місцевої армії.

Українські військові безпосередньої участі в охороні не братимуть. Однак знаходитимуться у повній готовності надати допомогу місцевим підрозділам. У складі тактичної групи Збройних сил України буде створено підрозділи швидкого реагування. За рішенням командира багатонаціональної дивізії “Центр-Південь” на час проведення виборів українці отримають групу повітряної підтримки.

Як повідомив полковник Олександр Кравчук, напередодні голосування українські миротворці та представники ООН перевірили готовність Центральної виборчої комісії провінції Васіт до проведення виборів та надали рекомендації з організації роботи. Вони також перевірили стан захищеності виборчих дільниць, центрального складу зберігання виборчих матеріалів та надали необхідну допомогу в їх інженерному дообладнанні.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG