Спеціальні потреби

Тимошенко критикує оточення Ющенка


Угоду про створення спільного підприємства для постачання газу в Україну підписано. Про це повідомила лідерка БЮТ Юлiя Тимошенко, виступаючи в неділю у прямому ефірі телеканалу НТН. Під час півторагодинного ефіру екс-прем`єрка скритикувала газові угоди, політику чинної влади та звинуватила “любих друзів”, що воюють з нею брудними методами.

Угоду, що кілька разів відкладалася, про створення спільного підприємства для постачання газу в Україну, було підписано в ніч з п`ятниці на суботу. Про це повідомила, пославшись на власні джерела інформації, Юлія Тимошенко. Укладені угоди лідерка БЮТ оцінила різко негативно:

«О 3-й годині ночі, у нас є інформація, НАК Нафтогаз та РосУкрЕнерго підписали спільну угоду, де НАК Нафтогаз здав повністю внутрішній ринок газу в Україні компанії РосУкрЕнерго».

Під час півторагодинного прямого ефіру на телеканалі НТН Тимошенко послідовно критикувала політику чинної влади, однак щоразу підкреслювала: винний не Ющенко, а його оточення. Президент, -- заявила екс-прем`єрка, -- залежний і маніпульований.

«Президент не впорався з кланами, які 14 років управляли Україною. Не впорався, і завдяки людям, які опинилися в його команді, він став залежним, він став маніпульованим тими людьми, які 14 років ганьбили Україну і зараз продовжують те саме робити. Нічого не змінилося!».

Відповідаючи на запитання глядачів з київського Майдану – чому досі не покараний Кучма? -- лідерка БЮТ теж згадала про президентське оточення:

«А чому він не покараний – та тому що всі домовились. Тому що ніхто нікого й не збирається сьогодні карати. Тому що абсолютно поза думкою суспільства... домовилися про те, що всі живуть мирно. З Кучмою домовились. Абсолютно точно. І Єхануров, і оточення президента, всі помирилися з Кучмою, з його командою і зробили таке щасливе загальне життя».

А говорячи про розкол у помаранчевій команді, Тимошенко знайшла в тому позитив:

«От, власне, чи погано розкол помаранчевої команди? Це є непогано... Власне, те, що ми розійшлися на дві команди -- у людей залишився вибір. І якщо б у нас був один список, де на другому місці Тимошенко, на третьому Порошенко, на четвертому Турчинов, на п`ятому Третьяков, потім пішов Безсмертний – скажіть будь ласка, як обирати, якщо ми з цими людьми сповідуєм абсолютно різні бачення?».

Водночас, як пообіцяла лідерка БЮТ, після виборів її блок підтримає президента. Тимошенко наголосила – на парламентських виборах не Ющенко її конкурент:

«Так само як Ющенко був у двобої з Януковичем, сьогодні ми в двобої з Януковичем. І треба нарешті визнати, що я не конкурую з президентом України».

Виступаючи в прямому ефірі, екс-очільниця уряду звернулася з гнівною інвективою на адресу тих, хто у виборчій боротьбі проти неї не гребує жодними методами. Тимошенко продемонструвала рекламну листівку фірми “Kotex” зі своїм зображенням – до кампанії, сказала вона, причетні “любі друзі”. Вони ж, вважає лідерка БЮТ, влаштовували провокації, від її імені запрошуючи людей на безплатні обіди в Макдональдз, а пенсіонерів – буцімто отримати надбавку до пенсії. Іронічно вдаючись до улюбленого звертання президента – “любі друзі” – Юлія Тимошенко, як припускається, дала зрозуміти, що в брудній кампанії, розгорнутій проти неї перед виборами, також звинувачує президентське оточення.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG