Спеціальні потреби

Актуально

Партiя регiонiв далi лiдирує в соцопитуваннях

До наступного складу Верховної Ради мають шанс потрапити представники 6-ти політичних сил. Лідером серед них досі лишається Партія регіонів. Такi данi оприлюднив Інститут політичних та соціологічних досліджень.

Інститут політичних та соціологічних досліджень фактично за місяць до парламентських виборів вирішив з`ясувати потенційні можливості низки українських партій та блоків подолати трьох-вiдсотковий бар`єр та потрапити до парламенту. За словами голови Ради директорів Інституту Володимира Бондаренка, за останній час симпатії виборців кардинально не змінились. Як і прогнозувалось раніше, до Верховної Ради мають шанс потрапити представники шести політичних сил:

«Розподіл відповідей відбувся таким чином: за Партію регіонів збираються проголосувати 26,5%. За блок Юлії Тимошенко 21,7%. За блок Наша Україна – 16%. За блок Володимира Литвина - 5,7%. За Соціалістичну партію – 5,3%. За Компартію – 3,4. Всі інші партії на сьогодні не долають 3% бар`єр. Серед них і блок “Не Так”».

Проте, за словами Бондаренка, до дня виборів лишився ще цілий місяць і не виключено, що якась з партій приєднається до лідируючої шестірки. Крім того, голова Ради директорів Інституту політичних та соціологічних досліджень додає, що найбільше на посаді прем`єр-міністра у новому складі парламенту, громадяни хотіли б бачити Віктора Януковича чи Юлію Тимошенко:

«Хотіли б бачити на посаді прем`єр-міністра України Віктора Януковича – 30,5%, Юлію Тимошенко – 28,1%, Юрія Єханурова – 8,1%, Олександра Мороза – 4,7%, Володимира Литвина усього -1,7% респондентів».

Між тим, на думку Володимира Бондаренка, за крісло прем’єр-міністра будуть серйозно змагатися три політичні сили: Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко та блок “Наша Україна”. Керівник Iнституту політичних та соціологічних досліджень не виключає, що кандидатура прем’єра може бути визначена шляхом домовленості “Нашої України” або з Блоком Тимошенко, або з Партією регіонів.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG