Спеціальні потреби

США: вибори в Українi стали вiльнiшими


Сполучені Штати відзначають значний прогрес в організації українських виборів. Вони стали вільнішими і демократичнішими. Про це нам заявив заступник помiчника державного секретаря США Дейвiд Креймер:

«Я відчуваю різницю між нинішніми виборами і попередніми. Подивіться, скільки рекламних плакатів та білбордів. Дуже багато людей, які представляють різні партії. Все дуже суттєво змінилося з часу минулих виборів. Я розумію, що тоді вибирали президента, а нині парламент. Але передвиборча кампанія стала набагато вільнішою. Масмедіа стали значно відкритішими і вільнішими. Вже немає темників, які вказують журналістам, про що розповідати, а про що не варто. Я думаю, це ознаки суттєвого прогресу, який не варто недооцінювати. Ми покладаємо великі надії на Україну. Сподіваємося вона відіграватиме важливу роль в цьому регіоні. Звідси поширюватиметься свобода і демократія. Особливо я маю на увазі Білорусь».

«Я думаю те, що ми бачимо зараз – це ознаки, що Україна стає більш демократичною. Чи всі кроки уряду досконалі? Звичайно ні! Чи робить він помилки? Звичайно! Всі уряди іноді помиляються. Але те, що відбувається – це нова сторінка в житті України. Я думаю, будь-хто може побачити багато ознак, які вказують, що це прогрес і рух у правильному напрямку. Звичайно, громадянам не варто послаблювати тиск на уряд, на Верховну Раду. Треба змушувати їх рухати країну далі. Але в той же час треба бути терплячим і не очікувати неможливого. Щоб не було великих розчарувань», -- зазначив Креймер.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Як пройшов візит Ентоні Блінкена до Києва? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:14 0:00
XS
SM
MD
LG