Спеціальні потреби

Буш зняв з України поправку Джексона-Венiка


Сьогодні у Білому домі президент Буш підписав Закон про постійні нормальні торгівельні відносини з Україною, що знімає з України дію поправки Джексона-Веніка. Виступаючи на церемонiї пiдписання документа, вiн серед iншого сказав:

«Це - гарний закон. Він зміцнить відносини з нашим другом - Україною. Це закон сприятиме створенню нових економічних можливостей для обох країн».

Президент також наголосив, що цей закон відзначить початок нової ери у відносинах між Сполученими Штатами та демократичною Україною:

«Україна працює над розширенням своїх ринків, щоб покращити рівень життя своїх громадян. І цей закон є важливим кроком у цьому напрямку. Усунувши торговельні бар’єри між США та Україною, цей закон допоможе економічному процвітанню України. Як ми пересвідчились за останні п’ятдесят років саме торгівля є двигуном економічного зростання держав. Крім того, збільшення об’ємів торгівлі надасть американським товарам доступ до українських ринків та допоможе українцям будувати ринкову економіку, яка підніме рівень життя українських родин по всій країні».

Президент Буш ще раз підтвердив підтримку США прагнень України інтегруватися у світову економіку і додав, що його адміністрація зробить все можливе, щоб допомогти Україні подолати останні бар’єри вступу до СОТ.

XS
SM
MD
LG