Спеціальні потреби

Актуально

ІВМ та ‘‘Скрипс’’ об'єднуються проти пташиного грипу

Комп'ютерна фірма ІВМ та Дослідний Інститут ‘‘Скрипс’’ об'єднують свої ресурси, щоб знайти спосіб лікування пташиного грипу.

Це співробітництво одержало назву «Проект шах-мат.» Його мета: розробити вакцину проти пташиного грипу. Дослідники створюватимуть комп'ютерні програми потенційних пандемій грипу, стежитимуть за їхнім розвитком та креслитимуть стратегію запобігання мутацій вірусу. ІВМ твердить, що праця науковців разом з новими технологіями допоможе краще розуміти поведінку складних вірусів. Дослідний Інститут Скрипс буде досліджувати розвиток структури вірусу а ІВМ, для інтерпретації і обчислення моделів вірусів і розповсюдження цих даних, використовуватиме «Блу Джин» - найшвидший у світі супер-комп'ютер.

Наразі пташиний грип перекинувся з Азії до Африки і, цілком нещодавно, - до Європи. Всесвітня Організація Охорони Здоров'я повідомляє, що в поточному році від пташиного грипу померло 16 осіб, а в 2005 - 41 особа.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG