Спеціальні потреби

Актуально

Тимошенко – гість Російської служби ГА

Лiдерка БЮТ Юлiя Тимошенко сьогоднi була гостем по телефону програми російської служби Голосу Америки «Говоріть з Америкою». Вона серед іншого сказала, що парламентські вибори в Українi закрiпили бажання людей продовжити тi змiни, яким дала початок помаранчева революція.

Ведуча програми Iнна Дубiнська насамперед запитала в екс-прем`єрки, що на її погляд, змiнилося в Українi після помаранчевої революції i чим парламентські вибори вiдрiзнялися від останніх президентських. На це Юлія Володимирівна вiдповiла:

«Я думаю, перше, що змiнилося це те, що люди вже не почуваються статистами в усіх політичних процесах, а їх активними учасниками».

Юлiя Тимошенко додала, що в Українi зовсiм по-iнакшому проходили парламентські вибори. «Це були першi за 15 рокiв незалежності України чесні вибори та абсолютно такi, якi давали людинi право вільно висловити свою думку i чесно вiддати свiй голос», сказала вона. Водночас вона визнала, що в деяких регiонах були відхилення, але це, як пiдкреслила вона, вже абсолютно не було те, що вiдбувалося за Кучми, коли «фальсифікації сягали тотальних розмiрiв».

Лiдерка БЮТ також наголосила, що в Українi від часу революції змiнилися усi iнформацiйнi поля i сьогоднi там діють на порядок вільніші та чесніші засоби масової iнформацiї.

I, на думку Юлії Володимирiвної, парламентські вибори в Українi продемонстрували ще одну річ:

«I важливо, що парламентські вибори закрiпили, абсолютно чітко закрiпили бажання людей продовжити тi змiни, якi почалися в час президентської кампанії i якраз на парламентських виборах люди в сукупності вiддали бiльшiсть голосiв тим силам, якi пiд час помаранчевої революції стояли по однiй стороні барикад».

Юлія Тимошенко також прокоментували заклики політичних сил, якi, не подолавши прохiдний бар`єр, закликали до проведення повторного пiдрахунку голосiв:

«Просто партiям, якi не змогли перейти три-процентний бар`єр, потрібно змиритися з тим, що вони просто не завоювали достатньої підтримки людей в Українi. I я думаю, що усi ці заяви, вони більше носять функції напевне бiльше такого собі виправдання, що вони не змогли перейти три-процентний бар`єр, чим реальної такої сутi фальсифікації виборiв».

Через кілька тижнiв, пiдкреслила екс-прем`єрка, все воно втихомиреться i вiдкриється шлях до сформування нормальної, стабільної поманарчевої коаліції в парламентi. «I якщо ми знайдемо мудрість таку помаранчеву коаліцію створити, то тодi довголiтня стабільність в Українi стане реальністю», -- зазначила вона.

Юлія Тимошенко також дала вiдсiч тим, хто намагається дискредитувати її як популіста-реприватизатора:

«Я можу твердо заявити, що я залишаюся на позиціях -- цілковито зрозумiлих у 21-ому столітті – ринкової побудови економіки i альтернативи цьому просто не iснує».

I з другої сторони, продовжила лiдерка БЮТ, принцип верховенства права буде тим чинником, який дасть кожному якесь вiдчуття справедливості. Це та основа, той ідеал, якi повиннi стати реальністю нашого життя, сказала вона. Юлiя Тимошенко також зазначила, що саме через відстоювання нею цих iдеалiв сьогоднi в кланових сім`ях в Українi, якi, я сказала вона, комфортно собі живуть у тiнi, панує панiчний страх.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG