Спеціальні потреби

Чи вiдбудуться кадровi змiни в регiонах?


У Києві вирішують, хто з регіональних керівників піде у відставку. Пропозиції Кабінету міністрів з цього приводу не були узгоджені із Секретаріатом президента, а тому остаточного рішення з приводу відставок досі не має.

Кадрового розносу, якого чекали у четвер, не сталося. І не лише з процедурних моментів. Якщо раніше експерти прогнозували серйозну кадрову ротацію у відповіданості до результатів, отриманих на парламентських виборах, то в п`ятницю стало зрозуміло, що до остаточного рішення щодо каоліції, ніяких кадрових революцій в Україні не буде.

Прем`єр, що жортско критикував губернаторів за економічний стан, подав президенту заяви про звільнення голови Севастопольської міськдержадміністрації Сергія Іванова, голови Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія і голови Київської облдержадміністрації Євгенія Жовтяка. Однак, як каже заступник керiнвика Секретаріату Анатолій Матвієнко, деякі прізвища навіть у цьому переліку стали для нього несподіванкою:

«Тут є певна неузгодженість. З чиєї вини - зараз не можу сказати. Але, очевидно, це не є добрим знаком. І нам потрібно з урядом працювати трошки пильніше. Я не роблю з цього однозначної трагедії. Можливо рішення, яким керується уряд, є аргументованим. Нам потрібно, очевидно, просто продовжити дискусії, але вони будуть продовжені тільки після того, як повернеться президент».

Деякі відставки були погоджені: губернаторів Кировоградщини, Одещини та Полтавщини за власним бажанням, а Севастопольского чільника за погані показники в роботі. Щодо Червонія та Жовтяка - це самостійне рішення уряду. Останнє слово - за Президентом. Сам Ющенко сказав, що визначатиметься з цим питанням після повернення додому. Як відомо, на Київщині та Рівненщині найвищий результат на виборах отримав блок Юлії Тимошенко, а в Київській обласній раді він навіть зміг самостійно сформувати більшість.

Однак, серйозну кадрову революцію радять чекати після узгодження кандидатури прем`єра.

Посади губернаторів, попри те, що офіційно їх визначає презиеднт, можуть стати частиною кадрового пасьянсу, який розкладатиме нова владна коаліція.

Відео

Відео затримання Навального. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00
XS
SM
MD
LG