Спеціальні потреби

Актуально

Емпайєр Стейт Білдінг відзначає чергову річницю

Одна з найвищих будівель світу - Емпайєр Стейт Білдінґ у Нью-Йорку - відзначила свій черговий день народження. Зконструйована зі сталі і алюмінію споруда засвітилася білими вогнями так само, як і 75 років тому.

Тоді, 1 травня 1931 року президент Герберт Гувер запалив на ній ліхтарі. 443 метрового велетня будували рік і 45 днів, під час періоду Великої Депресії. Споруда свого часу вважалася піком інженерних можливостей і все ще приваблює до себе щороку тисячі туристів. Емпайєр Стейт Білдінґ втратив титул найвищого будинку Мангеттена у 1972 році, коли були збудовані вежі Всесвітнього Торговельного Центру. Втім, свій статус він таки відновив після 11 вересня 2001 року, коли, нагадаємо, близнюки були зруйновані під час терористичного нападу на Сполучені Штати.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG